Windows 10 Duvar Kağıdı Değişti

Yer
Blackwater Park
Daha fazla  
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam anlayamadım sorunu ilk defa böyle bir şey gördüm. Kişiselleştir bölümüne gelip orayı kontrol edin değiştirmeyi deneyin fotoğrafı düzelmezse yazın buraya. Birde hocam yazım yanlışı yapmamaya dikkat edin ceza alabilirsiniz :)
Onları da yaptım ancak devam etti
Yukarıda Kaspersky free önermiştim. Avast iyi bir antivirüs olmadığı gibi yazılım olarakta sorun çıkarıyor.
Bazı oyunlarda ALT+TAB sorunları yaşatıyor. Daha önceden kullandığımda normal bir şekilde kaldırdığımda sistem dosyalarını bozmuştu. Bu yüzden görünce tiksiniyorum.

Ayarlar>Sistem>Depolama>Geçici dosyalar arayüzünü açın.
Tarama işlemi bittikten sonra indirilenler klasörü hariç tüm sonuçları işaretleyip temizleyin.
DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar kurun.
Arama kutusuna dosya gezgini seçenekleri yazın.
Açılan pencerede genel, görünüm ve ara sekmelerine tek tek tıklayıp varsayılan ayarları geri yükleyin.
Görünüm sekmesindeki klasörleri sıfırla ayarına tıklayın.
Arama kutusuna ''Gelişmiş sistem ayarları'' yazın. Ya da Bu bilgisayar sağ tıklayıp özellikleri açın.
Sonrasında performans sekmesine tıklayıp ayarları açın.
Buradan en iyi görünüm için ayarlayı seçin.
Wise registry cleaner yazılımını yükleyin.
Sistem ayarlama kısmına gelip en aşağıdan tümünü seç dedikten sonra ayar çek butonuna basın.
Bu dediğim yöntemler sorunu çözmezse Yeni kullanıcı hesabı oluşuturun.
Sistemi oradan kullanmaya devam edin. Sisteminize sürücü yükleme yazılımları ve IOBit ürünlerini kurmayın. Sistem bakımı için Wise disk cleaner önerebilirim.
Hepsini deneyeceğim,teşekkürler.
Ne tarz bir işlem yaptıktan sonra bozuldu?
Eğer bilmiyorsanız, farklı bir görsel ile değiştirin.
Tekrar yaşandığında konu altından belirtin.

Ayrıca şu Avast yazılımı yerine başka bir antivirüs kullanın.
Windows 10 yüklü bir sistemde driver pack solution, driver booster vb. yazılımlar kullanmayın.
[/QUOTsorun düzeldi çok teşekkürler

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı