Windows 10 Duvar Kağıdı dağınık ve değişmiyor

Genzonzi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1656450917253.png

1656450939128.png

Laptobu bugün formatladım. 1. fotoğrafta görüdüğü üzere ekranda kendince bölüyor duvar kağıdını. Laptop ekranı 1920 x 1080 orada düzgün tam sığdırıyor, ana monitörüm 2K sanırım onunla alakalı ama ekranı 1920'ye de çeksem düzelmiyor. Var mı bu sorunu yaşayan ? Bilen yardımcı olursa çok sevinirim.
Bir diğer sorun ise 2. fotoğraftaki gibi rastgele bir resim seçiyorum, 1-2 sn sonra tekrardan 1. fotoğraftaki duvar kağıdına dönüyor.
Çözümlerini bilen yardımcı olursa çok sevinirim.

Eki Görüntüle 1434930
Eki Görüntüle 1434931
Laptobu bugün formatladım. 1. fotoğrafta görüdüğü üzere ekranda kendince bölüyor duvar kağıdını. Laptop ekranı 1920 x 1080 orada düzgün tam sığdırıyor, ana monitörüm 2K sanırım onunla alakalı ama ekranı 1920'ye de çeksem düzelmiyor. Var mı bu sorunu yaşayan ? Bilen yardımcı olursa çok sevinirim.
Bir diğer sorun ise 2. fotoğraftaki gibi rastgele bir resim seçiyorum, 1-2 sn sonra tekrardan 1. fotoğraftaki duvar kağıdına dönüyor.
Ekran sığdırma durumunu değiştirip deneyin.

Eki Görüntüle 1434930
Eki Görüntüle 1434931
Hocam sandığım üzere baştaki 1080 p olan ana resim diğerleri de tamamlamış 2k bir duvar kağıdı indirin.

Hocam sandığım üzere baştaki 1080 p olan ana resim diğerleri de tamamlamış 2k bir duvar kağıdı indirin.
2k indirdim ama bu sefer de 1-2sn tekrardan bu lanet huawei ana duvar kağıdına değiştiriyor. Yani şuan değiştiremiyorum bile duvar kağıdını.. İnternette de bulamadım bişey.

Ekran sığdırma durumunu değiştirip deneyin.
Maalesef denedim.

Arkadaşlar, display fusion kullanıyorum da mouse "scrool" tuşu ile diğer ekrana bişeyler atıp getirmek için, o yüzdenmiş aklıma geldi şimdi düzelttim. 🤦‍♂️🤦‍♂️

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı