Windows 10 Edu güncelleme almıyor

Gilbeys Gin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Windows 10 edu sürümü var PC'de güncelleme almıyor. Sürekli güncelleme yapılamadı değişiklikler geri alınıyor diyor her yeni başlatmadan sonra. 1 aydır falan böyle güncelleme ışıkları kırmızıya döndü artık ve PC her boş bulduğu zaman yeniden başlatıyor ve hiçbir şey değişmiyor, yaptığıyla kalıyor. Kaç defa güncellemeyi denedim her seferinde geri alındı.

Arama yerine winver yazıp SS atabilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba. Windows 10 edu sürümü var PC'de güncelleme almıyor. Sürekli güncelleme yapılamadı değişiklikler geri alınıyor diyor her yeni başlatmadan sonra. 1 aydır falan böyle güncelleme ışıkları kırmızıya döndü artık ve PC her boş bulduğu zaman yeniden başlatıyor ve hiçbir şey değişmiyor, yaptığıyla kalıyor. Kaç defa güncellemeyi denedim her seferinde geri alındı.
Yeni güncellemeyle geçmek mi istiyorsunuz yoksa kurtulmak mı?

Dosya Ekleri

• 1642268477971.png
    1642268477971.png
    24,4 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir özellik güncellemesine benziyor. Kalite güncellemeleri varsa onları yükleyin.

Bir özellik güncellemesine benziyor. Kalite güncellemeleri varsa onları yükleyin.

Sıkıntı şu ki dediğim gibi güncelleme yapmıyor PC. Sürekli değişiklikler geri alınıyor diyor yaptığımda. Hiçbir şey değişmiyor.

Dosya Ekleri

• 1642268695020.png
    1642268695020.png
    46,1 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• 1642269284967.png
    1642269284967.png
    29,2 KB · Görüntüleme: 27

Geri
Yukarı