Windows 10 Ekim 2020 Güncellemesi Yayınlandı

Ben yaptım ama bilgisayar 10 saniye sonra tekrar açıldı. Başlat menüsü simgeleri saydam oldu tek. Başka bir şey yok.

Herkese aynı anda gelmemesi normal. Bütün dünyaya aynı anda açılması serverlardaki yükü kaldıramayacak şekilde arttırabilir. Bu yüzden dalga dalga açıyorlar.

Bir başka sebep de her cihazın farklı donanım özelliklerine sahip olması olabilir. Bazı kombinasyonlardaki cihazların güncelleştirmelerinin hazır olması için birkaç gün daha geçmesi gerekebilir.

Sistem bölümü kaldırılınca bu menü de gidecek mi, yoksa farklı yere mi konulacak? :(

Eki Görüntüle 709125

Arama yerine gelişmiş sistem ayarlarını görüntüle yazarsan gelir.
2004'de uzun yıllar kalmaya devam o zaman. Böyle işlevsel menünün kaldırılması gerçekten çok kötü. Windows artık Apple kullanıcıları gibi arka planda ne döndüğünü takmadan kullanmamızı istiyor sanırım.

Arama yerine gelişmiş sistem ayarlarını görüntüle yazarsan çıkar ben hep böyle açıyordum zaten.
Herkese aynı anda gelmemesi normal. Bütün dünyaya aynı anda açılması serverlardaki yükü kaldıramayacak şekilde arttırabilir. Bu yüzden dalga dalga açıyorlar.

Bir başka sebep de her cihazın farklı donanım özelliklerine sahip olması olabilir. Bazı kombinasyonlardaki cihazların güncelleştirmelerinin hazır olması için birkaç gün daha geçmesi gerekebilir.

Vay benim şanssızlığım yine çıktı ortaya o açılacak kişilerden olamamaışım.
Bana gelmedi güncelleme hangi sürümlere ve neye göre geliyor bu güncelleme?Eki Görüntüle 709145

Önce sürüm 2004'e güncellemelisin.

Son düzenleme:
Arkadaki kısım gidiyor ama soldaki ayarlara ve öndeki pencereye ayarlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Gerek yok arama yerine yazarsan geliyor.
Arkadaşlar bir soru açtım Rufus'un parçaladığı flash bellek nasıl birleştirilir diye yardım ederseniz sevinirim
Arkadaşlar bir soru açtım Rufus'un parçaladığı flash bellek nasıl birleştirilir diye yardım ederseniz sevinirim

Son düzenleme:
Insider'dan çıkacağım galiba. Test sürümünü denedikten sonra kararlı sürüme geçesi gelmiyor insanın.
1603261391900.png

Hocam bende denetle kısmında güncelsiniz diyor fakat düğmenin hemen altında yükleme yeri var. Ne yapmam lazım.

Geri
Yukarı