Windows 10 ekran parlaklığı değişmiyor

elifsakal

Hectopat
Daha fazla  
Laptopum Monster Tulpar T5 v19.2.1
Ekran parlaklığım değişmiyor. NVIDIA için güncel sürücüyü yükledim yine de bir şey değişmedi. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kayıt defterini açıp şunu uygular mısınız?

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Class\{4d36e968-e325-11ce-bfc1-08002be10318}\0000]
"FeatureTestControl"=dword:0000f048

Yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

Ekran parlaklığını başka zaman kontrol eder ekran kartı yazılımı kontrol etmez. Diğer yazılımı bulmak için Monster un sitesinden orijinal sürücülerini yeniden indir.

Yasak mı bilmiyorum daha yeniyim burada ama bende Tulpar T5 v19.2 kullanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videodaki gibi yaptım ve windows updateleri yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi.

Kayıt defterini açıp şunu uygular mısınız?

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Class\{4d36e968-e325-11ce-bfc1-08002be10318}\0000]
"FeatureTestControl"=dword:0000f048

Yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın.
çok teşekkürler. konuyu açtıktan hemen sonra düzeltmenin yolunu buldum. tekrar sorun olursa deneyeceğim.
Ekran parlaklığını başka zaman kontrol eder ekran kartı yazılımı kontrol etmez. Diğer yazılımı bulmak için Monster un sitesinden orijinal sürücülerini yeniden indir.
bunu uyguladım bende çok teşekkürler
Yasak mı bilmiyorum daha yeniyim burada ama bende Tulpar T5 v19.2 kullanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videodaki gibi yaptım ve windows updateleri yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi.
teşekkür ederim dediğiniz gibi yükleme yapıp yeniden başlatınca düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı