Windows 10 Ekranın Morlaşması

Berk23

Kilopat
Daha fazla  
Düne kadar Windows 10'u deneme süresi bittiği halde orjinal key girmeden kullanıyordum. Daha sonra güncelleştirme ile birlikte kopya key iptal oldu ve güncelleştirin hatasıyla birlikte ekran sanki çok hafif morumsu oldu. Ama o morumsuluk Windows temaları üzerinde hakimdi örneğin başlangıç ve Windows arayüzü. Daha sonra zaten para biriktirmiştim, orjinal Windows keyi aldım ve aktif ettim. Daha sonra yeniden başlattım ve öyle bir sorun göremedim. Şimdi de gözüken bir sorun yok. Ama içime bir kuşku düştü, sorun monitör veya donanımsal mı yoksa yazılım veya Windows'la alakalı bir şey miydi?

Monitörden kaynaklı olsaydı sorun devam ederdi muhtemel. Zaten belirtmişsiniz temalar üzerinde de mor renk hakimdi diye. Bunla karşılaşmadım ama demek o şekilde size uyarı vermiş. Siz de zaten Windows key almışsınız. Sorun olacağını sanmıyorum. Windows'la alakalıdır. Eğer sorun halen devam ederse yazarsınız. Yazılım kaynaklı mı donanım mı ona göre çözüm bulmaya çalışılır.

Monitörden kaynaklı olsaydı sorun devam ederdi muhtemel. Zaten belirtmişsiniz temalar üzerinde de mor renk hakimdi diye. Bunla karşılaşmadım ama demek o şekilde size uyarı vermiş. Siz de zaten Windows key almışsınız. Sorun olacağını sanmıyorum. Windows'la alakalıdır. Eğer sorun halen devam ederse yazarsınız. Yazılım kaynaklı mı donanım mı ona göre çözüm bulmaya çalışılır.
Hayır 2 gün oldu bir sorun yok teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı