Windows 7'ye geçtikten sonra ekranın gelmemesi

sametTrkcn01

Hectopat
Daha fazla  
Benim resimdeki özelliklere sahip bir bilgisayarım var. GT 730 aldım ve taktım. İlk başta Windows 10 kullanıyordum 1-2 gün boyunca kulandım. Sonra Windows 7 yaptım. Windows 7'ye geçtiğim zaman ekran daha hiç gelmedi.
Windows 10'dan Windows 7'ye geçmemin sebebi crack oyunlar oynamıyordum.

Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 ve korsan oyunlara teknik destek vermiyoruz.
Windows 7'ye geçtiğim zaman ekran daha hiç gelmedi.
Ekran görüntüsü attığınızı görüyorum. Bu durumda işletim sistemi açılıyor ve" ekran" geliyor demektir. Ama oyunlarda "ekran" gelmiyorsa bunun nedeni 32 Bit Windows 7 olabilir... 64 Bit kursaydınız bari...

Windows 7 ve korsan oyunlara teknik destek vermiyoruz.

Ekran görüntüsü attığınızı görüyorum. Bu durumda işletim sistemi açılıyor ve" ekran" geliyor demektir. Ama oyunlarda "ekran" gelmiyorsa bunun nedeni 32 Bit Windows 7 olabilir... 64 Bit kursaydınız bari...

Hayır bılgısayarı onboard ile çalıştırdım ve ss aldım. Yani ekran kartsız.

Bu arada bir şey daha demek istiyorum bilgisayarı ekran kartıyla açtığımız zaman ekrana HP yazısı falan gelıyor sonra açık siyah bir ton kalıyor. Rengı aynen soyle wındows logosu var ya hani açılırken logo dısındakı diğer yerler açık siyah olur, aynen o renk oluyor. Acaba biraz beklesem mi açtıktan sonra 1-2 saat belki gelir o zaman?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 ile Crack'li oyunun ne alakası var? Saçma bir bahane olmuş. Windows 10'da kırılmış oyunlar da çalışıyor.

Ekran kartı arızası olabilir. Başka bir PC'de deneyin kartı.
Öncelikle konuma yardım ettiğin için teşekkürler abicim . Benim w7 ' ye geçmemin sebebi kesinlik ile oyun nedeniyle . Ve bir bahane değil ''gta 5 crack'' windows 7 de çalışmıyor . Ve ekran kartımı başka bir bilgisayarda denedim açıldı . Abi umarım yardımcı olabilirsin olursan çok mutlu olurum .

Windows 10 ile Crack'li oyunun ne alakası var? Saçma bir bahane olmuş. Windows 10'da kırılmış oyunlar da çalışıyor.

Ekran kartı arızası olabilir. Başka bir PC'de deneyin kartı.
Abi birde konuyu baştan özetlemek gerekirse başka bir foruma yazdığım yazı burada daha özet :

Abi ben yeni ekran kartı aldım GT 730 taktım açıldı 1-2 gün sonra windows 10 olan bilgisayarımı windows 7 yapma kararı aldım windows 7 yi yükledikten sonra ekran daha hiç gelmedi ilk başta logo falan geliyor hp yazıyor sonra sadece açık siyah olan bir ekran geliyor o ekranda 45 dk kadar bekledim ama açılmadı yinede sebebi nedir yardımcı olursan beni dünyalar mutlusu edersin
(Siyah ekran parlak bir siyah tonunda ) (bilgisayarımda başka bir ekran kartı çalışıyor ve gt 730 da başka bir bilgisayarda çalışıyor )

Ekran kartını garantiye gönderin bence.
Garantiye yolladım bakalım 2 hafta sonra gelicek diyolar umarım olur . Böyle bir hata olması çok mantıksız geldi bana, nedense güncellemeden önce böyle bişey yoktu .

Ekran kartını garantiye gönderin bence.
Bilgisayarın ekran kartına teşisi koydular. Çok teşekkür ederim arızalıymış yenisi ile değiştireceğim ..

Garantiye yolladım bakalım 2 hafta sonra gelicek diyolar umarım olur . Böyle bir hata olması çok mantıksız geldi bana, nedense güncellemeden önce böyle bişey yoktu .

Bilgisayarın ekran kartına teşisi koydular. Çok teşekkür ederim arızalıymış yenisi ile değiştireceğim ..
Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

Teşekkürler :)

veee ve ve ! ekran kartım yine olmadı . Bu gün iade edilen kartımı aldım ama tekrardan taktığımda hayal kırıklığı yaşadım .... Ekran kartımı takıyorum HP logosu çıkıyor daha sonra ise ekran açık siyah tonunda kalıyor . Monitörümün tuşlarına bastığım zaman ise monitör menüleri geliyor ayrıyetten bios da çalışıyor . Lütfen yardımcı olsun biriniz kafayı yemek üzereyim !

Teşekkürler :)

veee ve ve ! ekran kartım yine olmadı . Bu gün iade edilen kartımı aldım ama tekrardan taktığımda hayal kırıklığı yaşadım .... Ekran kartımı takıyorum HP logosu çıkıyor daha sonra ise ekran açık siyah tonunda kalıyor . Monitörümün tuşlarına bastığım zaman ise monitör menüleri geliyor ayrıyetten bios da çalışıyor . Lütfen yardımcı olsun biriniz kafayı yemek üzereyim !
Temiz bir kurulum ile Windows 10 kurun. Crack için kurdum diyorsun ama Windows 10'da da çalışıyor crack.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı