Çözüldü Windows 10 Enterprise Görev Çubuğu Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

VΣNOM

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522654119
Windows 8.1 Enterprise Update 3'den dün akşam Windows 10 Enterprise 64 bit'e bilgisayrımı yükselttim. Her şey iyi giderken windows'ta bulunan başlat menüsünün bulunduğu görev çubuğu kilitlendi görev çubuğundaki hiçbir simge çalışmıyor. Bunun çözümü nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu komutları sırasıyla çalıştırın. Düzelmezse sonuçların resmini gönderin.
Kod:
dism /online /cleanup-image /restorehealth
sfc /scannow
Teşekkürler. Ama sorunun çözümünü ben buldum. Windows 10'dan Windows 10'a tekrar yükselttim bilgisayarımı ve asc ve diğer gereksiz programları sildim. Bütün güncelleştirmeleri yaptım. Sorunum çözüldü.
Sorunsuz bir sistem için her zaman temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim. Öncelikle komut istemini yönetici olarak açın ve şu komutu girin, ardından sonucu paylaşın:

Kod:
Sfc/Scannow

Sorunsuz bir sistem için her zaman temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim. Öncelikle komut istemini yönetici olarak açın ve şu komutu girin, ardından sonucu paylaşın:

Kod:
Sfc/Scannow

n22RvR (960 x 540).jpg

ASC kullanmayın. ASC sistem dosyalarını bozmaktadır. Hem ASC kullanıyorsunuz hem de yükseltme yapmışsınız. Bu sorunu çözsek yarın başka bir sorun patlak verecek. Sistem dosyaları bayağı hasar almış gibi görünüyor. Siz en iyisi temiz bir Windows 10 64 bit kurulumu yapın:

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

Kod:
sfc /scannow

Kod:
sfc /scannow
Teşekkürler. Ama sorunun çözümünü ben buldum. Windows 10'dan Windows 10'a tekrar yükselttim bilgisayarımı ve asc ve diğer gereksiz programları sildim. Bütün güncelleştirmeleri yaptım. Sorunum çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynen o yöntem kafa yormadan çoğu sorunu çözüyor. Ben de forumdaki çoğu kişiye tavsiye ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı