Windows 10 Enterprise LTSB hakkındaki görüşlerim

Selamlar, saygılar;
Bugün sizlere Windows 10 Enterprise LTSB hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım. Başlıyorum...
1655397020865.png

Öncelikle şundan bahsedeyim kullandığım sürüm modifiyelidir.
  • Performans
Performans konusuna değinirsek üzerinde bulunduğu sistem 2007 toplama ve gayet akıcı çalışıyor. Üzerinde ETS 2, Assetto Corsa gibi oyunları denedim, çok performanslı çalışıyor. Boşta 500-600 MiB RAM yiyor.
Asus M2A-MX || AMD Athlon X2 6000+ || AMD HD Radeon 5570 || Sandisk 120 GiB SSD || Kingston 800 MHz 4GiB

• Uygulama Desteği
Uygulama desteği konusunda yeni son sürüm Windows 10 ile hiç bir farkı yok, tüm uygulamaları destekliyor.

• Microsoft Store
Windows 10'un LTSB ve LTSC sürümlerinde MS Store stock olarak gelmiyor, bunu sonradan yüklemeniz gerekmekte, çeşitli rehberler bulunuyor. Şunu dipnot olarak geçmek isterim, MS Store'de olan bir kaç uygulamanın desteği yok, sürüm eski olduğundan dolayı.

• Şikayetçi Olduğun Konu Var Mı?
Açıkçası şunu belirtmem gerekiyor kusursuz bir sistem, herhangi bir hata veya istikrarsız bir durum ile karşılaşmadım.

• Kendi Yaptığım Özelleştirme
Ekran Görüntüsü (25).png

Bu konuyu incelediğiniz için teşekkürler...

Buradan indireceksiniz hocam.
Hocam yine geldim ve soru sorarak sizi uğraştırıyorum, kusura bakmayın. Nasıl etkinleştirdiğinizi sormak için geldim, etkinleşmiyor nedense orjinal bir anahtar ile birlikte bile. "Bir şey bizi sunuculara bağlattırmıyor" gibisinden bir hata veriyor. Sizde etkinleşmiş görünüyor, bu yüzden sormak istedim.

Hocam yine geldim ve soru sorarak sizi uğraştırıyorum, kusura bakmayın. Nasıl etkinleştirdiğinizi sormak için geldim, etkinleşmiyor nedense orjinal bir anahtar ile birlikte bile. "Bir şey bizi sunuculara bağlattırmıyor" gibisinden bir hata veriyor. Sizde etkinleşmiş görünüyor, bu yüzden sormak istedim.
Hocam buna KMSPico ile etkinleştirme yaptım, LTS* olduğu için normal ürün anahatarı ile uyuşmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı