Windows 10 Enterprise'da Microsoft Store yok

NihatBey0

Centipat
Daha fazla  
Ben bilgisayarıma format attım ve baktım ki bilgisayarımda Microsoft Store yok. Windows 10 Enterprise kullanıyorum ve bilgisayarda 2-3 kere format attım farklı sebepler için. 1.den sonra Microsoft Store yok oldu ve bulamıyorum da. Kendim devre dışı bırakmadm direk yok ve ne yapacağımı bilmiyorum. Zaten oyunlara girdiğimde ms-microsoftstore diye garip bir hata mesajı veriyor mouse ile geçiriyorum. Herhangi bir çözüm belirtirseniz mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atarken ne ile attığınızı detaylı şekilde anlatabilir misiniz? Örnek: Hard reset, USB ile tekrar kurmak, yedekle sıfırla kısmından tekrar kurmak, vs.

Ben bilgisayarıma format attım ve baktım ki bilgisayarımda Microsoft Store yok. Windows 10 Enterprise kullanıyorum ve bilgisayarda 2-3 kere format attım farklı sebepler için. 1.den sonra Microsoft Store yok oldu ve bulamıyorum da. Kendim devre dışı bırakmadm direk yok ve ne yapacağımı bilmiyorum. Zaten oyunlara girdiğimde ms-microsoftstore diye garip bir hata mesajı veriyor mouse ile geçiriyorum. Herhangi bir çözüm belirtirseniz mutlu olurum.

Benim bildiğim kadarıyla Enterprise sürümünü sirketler kullanıyor ondan bu sıkıntıyı yaşıyor olabilirsin bence Pro sürümüne formatla.

Format atarken ne ile attığınızı detaylı şekilde anlatabilir misiniz? Örnek: Hard reset, USB ile tekrar kurmak, yedekle sıfırla kısmından tekrar kurmak,
Format atarken ne ile attığınızı detaylı şekilde anlatabilir misiniz? Örnek: Hard reset, USB ile tekrar kurmak, yedekle sıfırla kısmından tekrar kurmak, vs.

Bilgisayarım bozulmuştu format atmaya karar verdim tam açılırken F8 tuşuna spamladım kolay kurulummu hızlı kurulummu adını unuttuğum o menüye gönderdi oradan sıfırla yaptım yedekte almadım her şey sıfırlandı
Bilgisayarım bozulmuştu format atmaya karar verdim tam açılırken F8 tuşuna spamladım kolay kurulummu hızlı kurulummu adını unuttuğum o menüye gönderdi ordan sıfırla yaptım yedekte almadım herşey sıfırlandı

Benim bildiğim kadarıyla Enterprise sürümünü sirketler kullanıyor ondan bu sıkıntıyı yaşıyor olabilirsin bence Pro sürümüne formatla.
Nasıl yaparım eskiden home du ilk format attım pro oldu bu formatla nasılsa enterprise oldu

Bilgisayarım bozulmuştu format atmaya karar verdim tam açılırken F8 tuşuna spamladım kolay kurulummu hızlı kurulummu adını unuttuğum o menüye gönderdi oradan sıfırla yaptım yedekte almadım her şey sıfırlandı.

Nasıl yaparım eskiden Home'du ilk format attım Pro oldu bu formatla nasılsa Enterprise oldu.

Windows 10 Pro ISO'su indirip Rufus ile USB'ye yazdırdıktan sonra direkt formatlayın eğer Windows 10 Pro ISO'su bulamazsanız ben size link atarım.

Geri
Yukarı