Windows 10 error reporting corruption hatası

artful_racoon

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, 3 hafta önce gibi bir süre önce durduk yere bilgisayarım hata vermeye başladı, şu anda tam olarak ne olduğunu hatırlamıyorum ama sfc scannow ile tarattıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattım ve açılmadı. Benim de ne zamandır aklımda format atmak vardı, Windows 10 formatı attıktan sonra gayet normal çalışırken masaüstüm durmadan kararıp gelmeye başladı, internetteki tüm çözümlere rağmen gene olmadı, restore pointlerim de corruptlandı hatasını alınca yeniden format attım ve bu sefer de iki gün normal çalıştıktan sonra önce bilgisayarı kapatırken sanırsam windows error reporting corruption hatası aldım sonra da Explorer çöktü ve yeniden hiçbir cmd komutu kurtarmadı. 4x2 Ram kullanıyorum ve hem Windows Memory ile hem de Memtest86 ile test ettim ve sorun çıkmadı. Bootable Avira ile tarattım HDD'mi söktüm sadece SSD'yi formatlayıp gene tarattım virus olmadığından da neredeyse eminim, OCZ'nin SSD programı da SSD ömrünü %98 olarak gösteriyor. Sorun sizce ne olabilir?

Sistemim:
AMD FX 6300 CPU
Kingston DDR3 4x2 RAM
Powercolor AMD Radeon R9 270x GPU
ASUS M5A97 R2.0 Motherborad

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı