Windows 10 Eski Sürümler Nereden İndirilebilir?

jaderael

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.

Sorum şu şekilde: Bildiğiniz üzere Windows 10'u indirdiğimizde en son sürüm olan 1809 indiriyor. Peki güvenli bir şekilde eski sürümlerini indirebileceğiniz bir yer var mıdır? ( 1703, 1709, 1803 gibi.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler hocam. Linkteki aracı kullanarak Fall Creators Update September 2017 home sürümü indirdim. O da 1709 sürümüymüş. ISO dosyasını indirdikten sonra Rufus ile flash belleke attım. Şu anda boot ile bilgisayarıma kurulabilir durumda mıdır hocam?

Evet. Her şey hazır ve boot etmek kaldı geriye.

@jadarael bir sorum var. Windows 7 sürücüsü indirmeye çalışırken COEM ve OEM seçenekleri çıkıyor hocam. Fark nedir ve hangisi tercih edilmeli?

@jadarael bir sorum var. Windows 7 sürücüsü indirmeye çalışırken COEM ve OEM seçenekleri çıkıyor hocam. Fark nedir ve hangisi tercih edilmeli?
Hocam bu konu hakkında pek bir bilgim yok. Bana Windows 10 indirirken sadece sürüm , dil ve 64 bitmi 32 bitmi diye sordu. Windows 7 deki farkın sebebini bilmiyorum ama şunu Windows lisans çeşitleri nelerdir
buldum. Yardımcı olur diye düşünüyorum.

Hocam bu konu hakkında pek bir bilgim yok. Bana Windows 10 indirirken sadece sürüm , dil ve 64 bitmi 32 bitmi diye sordu. Windows 7 deki farkın sebebini bilmiyorum ama şunu Windows lisans çeşitleri nelerdir
buldum. Yardımcı olur diye düşünüyorum.

Buradaki bilgiye göre COEM versiyon bizim için. Sonuçta sistemi baştan temiz kuracak olan bizleriz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı