Windows 10 Ethernet driver kurulumu

Xach Halford

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
RAM
4x "CORSAIR 16 GB Dominator Platinum 6200MHz CL36 DDR5"
SSD veya HDD modeli
Kingston KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 2TB
Ekran kartı
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti Gaming OC 12GB GDDR6X
Anakart
ASUS ROG STRIX B760-F GAMING WIFI
İşlemci
Intel Core i9 13900KS
ASUS'un sitesinden indirdiğim driverı bir türlü kuramıyorum, bilmiyorum ben mi halledemedim ama bir türlü kurulum yapıp bilgisayarı internete bağlayamadım. Yazılımsal sorunlar dolayısıyla Windows 11'den 10'a geçtim her şey tamam fakat Ethernet driverını kuramadığım için başka hiçbir kurulumu yapamıyorum. Windows 10 Pro kullanıyorum, şu an sürüm 1803 olarak görünmekte. Bunlar dışında verebileceğim başka bir bilgi yok sanırım. Diğer Ethernet driver ile alakalı konulara da baktım fakat sorunumun çözümünü bulamadım, yardım eden olursa çok memnun olurum.

ASUS'un sitesinden indirdiğim driverı bir türlü kuramıyorum, bilmiyorum ben mi halledemedim ama bir türlü kurulum yapıp bilgisayarı internete bağlayamadım. Yazılımsal sorunlar dolayısıyla Windows 11'den 10'a geçtim her şey tamam fakat Ethernet driverını kuramadığım için başka hiçbir kurulumu yapamıyorum. Windows 10 Pro kullanıyorum, şu an sürüm 1803 olarak görünmekte. Bunlar dışında verebileceğim başka bir bilgi yok sanırım. Diğer Ethernet driver ile alakalı konulara da baktım fakat sorunumun çözümünü bulamadım, yardım eden olursa çok memnun olurum.

Windows sürümü eski. Sitedeki ilk ethernet sürücüsüdemi çalışmıyor?

Aygıt sürücüsünün resmini atabilirsen yardım etmeye çalışacağım

Aygıt Yöneticisi ağ bağdaştırıcılarında gözüküyor mu Ethernet sürücüsü ekran görüntüsü atar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı