Windows 10 etkinleştir yazısı kaldırma

Jules

Kilopat
Zamanında bu "Windows'u etkinleştir" yazısını bir program ile silmiştim. Şimdi CMD ile ilgili yöntemler var ama yapmak istemiyorum. Bunun sebebi güvenmemem değil çok ayrı bunu sormayın lütfen. Bana bu etkinleştir yazısını kaldıracak bir program önerebilir misiniz arkadaşlar?

Zamanında bu "Windows'u etkinleştir" yazısını bir program ile silmiştim. Şimdi CMD ile ilgili yöntemler var ama yapmak istemiyorum. Bunun sebebi güvenmemem değil çok ayrı bunu sormayın lütfen. Bana bu etkinleştir yazısını kaldıracak bir program önerebilir misiniz arkadaşlar?

CMD ile yapsan da bir süre sonra geri geliyor, ucuza OEM Key alıp etkinleştirebilirsin.

"Windows'u etkinleştirmek istiyor musunuz" yoksa "etkinleştirilmesin ama yazı da gözükmesin" mi istiyorsunuz?

"Windows'u etkinleştirmek istiyor musunuz" yoksa "etkinleştirilmesin ama yazı da gözükmesin" mi istiyorsunuz?
Tam olarak bunu istiyorum.
CMD ile yapsan da bir süre sonra geri geliyor, ucuza OEM Key alıp etkinleştirebilirsin.
Şu an biraz sıkışığım ama fiyatlar uygunsa niye olmasın.
Windows'u etkinleştirerek.
Lütfen yorum yazmak için yazmayın.
Bu tarz programlar genelde 3. parti olduğu için forumda hoş karşılanmıyor.
Anlıyorum 😢
10-20 TL vermek yerine 3. parti program kullanmak daha büyük bir risk oluşturur.
Dediğim gibi 10 20 TL'ye key varsa atabilir misiniz link? Ben bakmadım pek fazla kolaya kaçmak istediğimden ama.

Geri
Yukarı