Windows 10 etkinleştirilemiyor

efe furkan

Kilopat
Daha fazla  
Windows'u etkinleştirmek istiyorum ama güncellemediğim için anlamadığım bir şekilde bilgisayarım kitlenmiş gibi, tıkladığım dosya vs. 10 dk sonra açılıyor. Hiçbir yere tıklayamıyorum. Sorun bilgisayardan mı yoksa Windows'umu etkinleştirmediğim için otomatik kitleme gibi bir şey mi? Ürün anahtarı etkinleştiremiyorum bile, elimde Key var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 etkinleştirmesi sadece özellik getirir, otomatik kilitleme gibi bir şey yoktur. Sistemde HDD mi SSD mi var? Ve sisteminizi düzgün bir antivirüs ile tarayın.

Otomatik kilitleme gibi bir şey yok. Bilgisayarınızın donmasına sebep olan başka bir sorun var muhtemelen. Görev Yöneticisini açıp çalışan uygulamaları kontrol edin.

Sanırım ben zamanında KMSpico adlı uygulamayı kullanarak hata yaptım şu anki sorunun sebebide açıkçası o birkaç arkadaşımda karşılaşmış formatsız düzeltmeyi deneyeceğim.

Sanırım ben zamanında KMSpico adlı uygulamayı kullanarak hata yaptım şu anki sorunun sebebide açıkçası o birkaç arkadaşımda karşılaşmış formatsız düzeltmeyi deneyeceğim.
Temiz kurulum atmadan o illet KMSpico bir kere sunuculara bağlandığı zaman temizlenmiyor, çözüm temiz bir format.

Geri
Yukarı