Windows 10 etkinleştirilmezse ne olur?

Yedinci Mühür

Decapat
Ben bilgisayarı ilk topladığımda bilgisayarcıda format attırdım. Yani Windows'u korsan (KMSpico) kurmuş. Ben 2 gün önce Windows 10 USB hazırlayıp formatladım. Ürün anahtarını ise hâlâ girmedim. Sormak istedim şey o korsan Windows'un kalıntıları hâla var mıdır? Windows'u etkinleştirmezsem ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kalıntı kaldığını zannetmiyorum. Etkinleştirme olmazsa özel ayarlar olmaz. Güncelleştirme olmaz.

Bir sorum var, güncelleme gelmiyor diyorsunuz ama internette çoğu yerde yeni Windows sürümü yayınlandı tarzında şeyler çıkıyor. Yeni Windows sürümünün çıktığı zaman bilgisayarı tekrar formatlayıp en yeni sürümü kurarsak ne olur?

Ben bilgisayarı ilk topladığımda bilgisayarcıda format attırdım. Yani Windows'u korsan (KMSpico) kurmuş. Ben 2 gün önce Windows 10 USB hazırlayıp formatladım. Ürün anahtarını ise hâlâ girmedim. Sormak istedim şey o korsan Windows'un kalıntıları hâla var mıdır? Windows'u etkinleştirmezsem ne olur?

Bazı kişiselleştirme ayarları kapalı olur ve güncellemeleri eksik alır. Normal Windows'da kullandım etkinleştirmeden de kullandım sağ alttaki etkinleştirin yazısı dışında bir farkı hissetmedim günlük kullanımda.
Bir sorum var, güncelleme gelmiyor diyorsunuz ama internette çoğu yerde yeni Windows sürümü yayınlandı tarzında şeyler çıkıyor. Yeni Windows sürümünün çıktığı zaman bilgisayarı tekrar formatlayıp en yeni sürümü kurarsak ne olur?

Öyle güncellemelerle alakası yok hocam 2004 çıktığı zaman geliyor size de güncelleme bahsettiğimiz şey sürümler için verilen toplu güvenlik güncelleştirmeleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı