Windows 10 etkinleştirirken 0xc000022 hatası

Alikarabag

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Windows 10 key aldım ama etkinleştiremiyorum 0xc000022 hatası alıyorum bunun sebebi nedir çözümü var mıdır bilen var mı?

Dosya Ekleri

• win10.png
    win10.png
    30,3 KB · Görüntüleme: 25
Telefonla etkinleştirmen gerekiyor olabilir, ucuz lisansların bazıları öyle çalışıyor. Aldığınız yere sormanız daha iyi olabilir neden çalışmadığı hakkında.
aldığım yer bu cevabı verdi:Hocam kontrol ettim anahtar üzerinde sorun yok hata kodu Windows’un sorunlu olduğunu işaret ediyor. Güncelleştirme yapmayı deneyin veya orijinal İSO ile sıfırdan kurulum yaparsanız düzelecektir
güncelleme yaptım ama yine olmadı

Aldığım yer bu cevabı verdi: Hocam kontrol ettim anahtar üzerinde sorun yok hata kodu Windows'un sorunlu olduğunu işaret ediyor. Güncelleştirme yapmayı deneyin veya orijinal ISO ile sıfırdan kurulum yaparsanız düzelecektir.
Güncelleme yaptım ama yine olmadı.

İlginç, ürün anahtarı çalışmadı diyor ekran görüntüsünde. Windows'un sorunlu olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Bir de telefonla etkinleştir gibi bir seçenek yok mu? Onunla dene. Onunla da olmazsa:

Microsoft hesabınla giriş yapıp lisansı dene. Olmazsa bazı hizmetleri falan açmanı isteyeceğim.

İlginç, ürün anahtarı çalışmadı diyor ekran görüntüsünde. Windows'un sorunlu olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Bir de telefonla etkinleştir gibi bir seçenek yok mu? Onunla dene. Onunla da olmazsa:

Microsoft hesabınla giriş yapıp lisansı dene. Olmazsa bazı hizmetleri falan açmanı isteyeceğim.
telefonla etkinleştirme nasıl oluyor anlatır mısınız

Yeni konular

Geri
Yukarı