Windows 10 etkinleştirme hatası

Emre Doğukan

Decapat
Yer
Kayseri
Kullandığım laptopta anakarta gömülü key mevcut fakat Windows kendisi etkinleştirmedi hata veriyor. Bende CMD üzerinden koda bakıp yazdım bu sefer başka bir hata verdi, benim bildiğin etkinleştirme kodu Home için filan olursa uyarı veriyordu bu key Home sürümü içindir diye. Laptop modeli Toshiba qosmio X870-140

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    8,3 KB · Görüntüleme: 24
  • 2.png
    2.png
    19 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığım laptopta anakarta gömülü key mevcut fakat Windows kendisi etkinleştirmedi hata veriyor. Bende CMD üzerinden koda bakıp yazdım bu sefer başka bir hata verdi, benim bildiğin etkinleştirme kodu Home için filan olursa uyarı veriyordu bu key Home sürümü içindir diye. Laptop modeli Toshiba qosmio X870-140

Hocam ürün anahtarınız iptal olmuş demektir. Veya çipteki OEM keyde sorun olmuş demektir anakart üreticinizle iletişime geçiniz.

Hocam ürün anahtarınız iptal olmuş demektir. Veya çipteki OEM keyde sorun olmuş demektir anakart üreticinizle iletişime geçiniz.
hocam her yolu denediydim olmadı en sonunda Windows 8.1 kurdum orda direk etkinleştirildi bende ordan Windows 10 a yükselteyim diyorum. Ve bu arada hocam cmd ye '' slmgr /xpr '' kodunu yazdım orada Windows Core Edition yazdı biraz baktımda galiba home keyi var bilgisayarda

Yeni konular

Geri
Yukarı