Windows 10 etkinleştirme kodu nereden alınmalı?

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Kankalar kod almam lazım sağlam güvenilir bildiğiniz yer var mı? 10 Home'mi almalıyım yoksa 10 Pro'mu? Ve son olarak şimdi alsam 8.1 kullanıyorum şimdi mi etkinleştirsem Windows 10 geçerken etkin kalır mı? Yoksa geçtikten sonra mı almalıyım? Çünkü mouse falan etkin olmazsa boşa gider diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu al bence Retail koddur, PC değiştirsen bile yeni PC de geçerli olur.

Kankalar kod almam lazım sağlam güvenilir bildiğiniz yer var mı? 10 Home'mi almalıyım yoksa 10 Pro'mu? Ve son olarak şimdi alsam 8.1 kullanıyorum şimdi mi etkinleştirsem Windows 10 geçerken etkin kalır mı? Yoksa geçtikten sonra mı almalıyım? Çünkü mouse falan etkin olmazsa boşa gider diye.

Windows 8.1'den 10'a geçmek ücretsizdir. Tabii eğer 8.1 orijinal ise.

Bunu al bence Retail koddur, PC değiştirsen bile yeni PC de geçerli olur.

İyi geceler, Şuan 8.1 kullanıyorum etkinleştirme kodu yok almadım etkin değil dediğinizi alıp şimdi 8.1 de alsam win 10 geçerken yine soracak mı yeni almama gerek var mı?

Dostum al kullan fazla para vermene gerek yok 3 aydır kullanıyorum 3 ayrı PC'ye aldım bir problem yaşamadım.

Kanka Retail mi senin dediğin mi?

İyi geceler, Şuan 8.1 kullanıyorum etkinleştirme kodu yok almadım etkin değil dediğinizi alıp şimdi 8.1 de alsam win 10 geçerken yine soracak mı yeni almama gerek var mı?

Retail son sürümümmüş.

İyi geceler, şu an 8.1 kullanıyorum etkinleştirme kodu yok almadım etkin değil dediğinizi alıp şimdi 8.1 de alsam Windows 10 geçerken yine soracak mı yeni almama gerek var mı?

Eğer etkin değilse jetlisansı öneririm. Retail key veriyorlar ve ucuz.

Eğer MAK key gelirse mail ve Şikayetvar'dan iletişim kurabilirsiniz. Hızlı bir şekilde iade yapıyorlar.

(Bende Windows keyimi oradan aldım ve memnunum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı