Windows 10 Etkinleştirme sorunu

EYPHR

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Bu konuya benze bir konu açmıştım fakat oluşturduğum önceki konuya yazı yazamadığım için yeni bir konu açmam gerekti. Windows 10 etkinleştirme olayı ben bir gün güzelce bilgisayarımı orjinal bir Windows olarak kullanırken bir anda kişisel bilgisayarımı özelleştiremediğimi ve sorunun Windows'un etkin olmadığı için olduğunu fark ettim. Aynı gün arkadaşım bir kereliğine derslerini kaynatmamı istedi ve bende VPN açtım ki IP'den bulmasınlar diye. 5 DK sonra bu sorun ile karşılaştım ve VPN açık kalmıştı. 1. konuyu oluşturdum denileni yaptım fakat yazılanların hiçbiri işe yaramadı bende VPN kaynaklı olduğunu düşündüm. Geçmişimde ki tüm VPN'leri denedim fakat karşıma çıkan bildirimler şu şekildeydi:
VPN açık.

1604853453824.png

VPN kapalı:

1604853065698.png

Resimlerde gözüktüğü gibi aynen bu şekilde. (Sorun gidericiyi kullandığımda çıkan bildirimler)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir virüsten dolayı bunları yaşadım oldukça uğraştım ancak Windows'u onaramadım ve format atmak zorunda kaldım. Sanıyorum ki Windows'un onarılması gerekiyor.

windowsu hızlı ve içindeki hiçbirşeyimi kaybetmeden onarabileceğim bir yöntem var mıdır?
Onarım için flash belleğe Windows kurulumu yazıp. Format atar gibi Windows'u açtıktan sonra onarım diye bir seçenek olması gerekiyor o şekilde Windows onarılabilir ancak onarmak her zaman mümkün olmayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı