Windows 10 etkinleştirme yazısı kaldırma

Hayir diyorum ki bu Key'i internette satmislarsa sanada kullanilmis Key'i yollarlarsa anladinmi yani kullanilmis Key'i vermislerdir bir de konuma bakarsan sevinirim daha yayinlanmadi galiba kisaca anlatayım sogutucuyu sokerken pinler yamuldu 14 tane 1 tanede kirik var garantiye versem yaparlar mi ASUS.

O yüzden güvenilir bir yerden al diyorum bu arada kuralları okursan sevinirim sana cevap yetiştirmekle uğraşamayacağım.

nerden biliyoruz onlari da baskalarina satmadiklari 1 keyi 10 kisiye satiyorlar ya calismazsa 30 tl copemi gidicek
Güvenilir yerden al. Akıllı adam öyle bir üçkağıt yapmaz. Hem marka adına zarar verir. Hem de platformuna.10 TL'lik bir şey için satış oranını düşüremez. N11, GittiGidiyor gibi sitelerde de satıcılar var. Ayrıca artık bu işte adı çıkmış siteler de var. OEM keyler tek kullanımlık olduğundan ve anakarta gömüldüğünden başkasında çalışmaz zaten.
Merhabalar,

Windows 10 yazısı hep sağ altta kalıyor rahatsız ediyor. Araştırdım biraz internetten, 15 liraya anahtarlar varmış. İş görür mü?
İşinizi görür. Ayrıca bir daha key almak zorunda kalmazsınız (Aynı bilgisayarı kullandığınız sürece.).

Hocam bunu çözmenin yöntemleri şu şekildedir:

İlk yöntem Windows'un kendi sitesinden lisans satın almak. Bu en uygun ve yasal yoldur. Bunun haricinde internette farklı ve ucuz Key türleri var kimisi sadece bir oturum için PC sıfırlayınca gider; kimisi OEM Key'dir bunlar anakartta BIOS'a işlenir ve sadece o anakarta özeldir. Yani başka anakart alırsanız o Key uçar haberiniz olsun.

Bazı geçici yöntemler var, bunlar nedir not defteri ile CMD komut yazmak, bu sadece o an için geçici olur ama yeniden başlatırsanız yazı geri gelir. KMSpico asla kullanmayın çünkü sizin PC nizi lisanslamaz sadece her gün deneme sürümünüzü uzatır ve arkada sürekli çalışır, donanımınıza bağlı olarak PC yorabilir. Şunu da belirtmeliyim ki bu yöntem yasal da değildir. Ev kullanıcısıysanız sorun çıkarmaz ama iş içinse başınız ağrır haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı