Çözüldü Windows 10 etkinleştirme yöntemleri arasındaki fark nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Quadrom08

Decapat
Dostlar selam biliyorsunuz ki internette Windows 10 için keyler satılıyor 10 15 TL'ye bu keyleri alıp direk olarak Windows'u etkinleştirebiliyoruz benim sorum aşağıdaki gibi yöntemlerle etkinleştirme ile key alıp etkinleştirme arasındaki fark nedir aşağıdaki yöntemin olayı nedir daha doğrusu herhangi bir bilgi çalınması olur mu ya da performans kaybı? Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
CMD ile etkinleştirdiğin KMSpico yani korsan.
İnternette satılan keyler orijinal Windows anahtarı.
CMD ile etkinleştirdiğin KMSpico yani korsan.
İnternette satılan keyler orijinal Windows anahtarı.

Teşekkürler hocam aradığım soru buydu KMSpico'nun ne kadar lanet bir olay olduğunu zamanında yaşayarak öğrendim yeni aldığım bilgisayarı da key ile aktifleştirmeyi düşünüyordum aklımdaki sorular cevaplandı sağ olun.

Peki Windows 10 Pro için önerebileceğiniz key satan site var mıdır hocam uygun fiyatlı 15 20 TL'ye alabileceğim.

Teşekkürler hocam aradığım soru buydu KMSpico'nun ne kadar lanet bir olay olduğunu zamanında yaşayarak öğrendim yeni aldığım bilgisayarı da key ile aktifleştirmeyi düşünüyordum aklımdaki sorular cevaplandı sağ olun.

Peki Windows 10 Pro için önerebileceğiniz key satan site var mıdır hocam uygun fiyatlı 15 20 TL'ye alabileceğim.

20 TL'ye değil de 50 TL'ye aldığım güvenilir bir yer var ve 8 aydır kullanıyorum sorunsuz.

OEM Keyler anakarta gömülüyor. Yani sadece o bilgisayarda kullanabilirsin. Format vs. atınca sıkıntı olmuyor.

Geri
Yukarı