Windows 10 format atamıyorum

Mithril3

Picopat
Daha fazla  
RAM
2x8 kingston furry beast
SSD veya HDD modeli
Kingston 2TB
Ekran kartı
Msi Rtx 4060ti
Anakart
Gigabyte b550m aorus elite
İşlemci
AMD ryzen 7 5800x
Merhaba. Ben Windows 10 kullanicisiyim format atmaya calisiyorum fakat atamiyorum. USB'yi takiyorum yeniden baslatiyorum PC acildiginda Aorus simgesi cikiyor sonra mavi ekran verip yeniden baslatiyor böyle döngüye girdi.

BIOS'a girip sistemi USB'den mi başlatıyorsunuz?

Hocam USB kullanarak format atmanız gerekmiyor. Burdan direkt yapabilirsiniz.
1699959375069.png

Hocam USB kullanarak format atmanız gerekmiyor. Burdan direkt yapabilirsiniz.Eki Görüntüle 2014251
Temiz kurulum yapmak isteyen birine sıfırlama önermek ?

Merhaba. Ben Windows 10 kullanicisiyim format atmaya calisiyorum fakat atamiyorum. USB'yi takiyorum yeniden baslatiyorum PC acildiginda Aorus simgesi cikiyor sonra mavi ekran verip yeniden baslatiyor böyle döngüye girdi.
Farklı ISO ile denedin mi ?

Hocam USB kullanarak format atmanız gerekmiyor. Burdan direkt yapabilirsiniz.Eki Görüntüle 2014251
hocam pc açılmıyorki döngüye girdi mavi ekran alıyor kapanıyor geri acildiginda otomatik onarma diyor mavi ekran geliyor böyle döngüde şuan

evet öyle yapıyorum normalde press any key to boot from USB derdi onu bile demiyor şuanda direk aorus logosu geliyor mavi ekran verip restart atıyor

O bana da olmuştu içinde ISO bozulmuştu biçimlendirme yapıp tekrar ISO kurunca düzelti.

Bu sadece sıfırlıyor flash ile yeni Windows kuruyor.

şimdi farklı iso ile deniyecegim teşekkürler sonucu bildiririm buradan.

aynı sonucu verdi şimdi denedim.

hocam pc açılmıyorki döngüye girdi mavi ekran alıyor kapanıyor geri acildiginda otomatik onarma diyor mavi ekran geliyor böyle döngüde şuan

evet öyle yapıyorum normalde press any key to boot from USB derdi onu bile demiyor şuanda direk aorus logosu geliyor mavi ekran verip restart atıyor

aynı

aynı sonucu verdi şimdi denedim.
Bir Allahın kulu yardımcı olsun yoksa bilgisayar elimde kalacak delirtri 1 haftadir

Son düzenleme:
Farklı bir flash belleğe yazdırarak dener misiniz? Dediklerinize göre kurduğunuz ISO'da sorun yok BIOS'ta sorun yok. Flash bellekte sorun olabilir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı