Windows 10 format atarken %99'da kaldı

Flarion

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bilgisayarıma format için yeniden başlata Shift ile beraber bastım. Sonra o kısımdan format attım. İşlem devam ederken uyuyakalmışım. Sonra kalktığımda %99'da kaldığını gördüm. Saate baktım. Yaklaşık 5 saat olmuş. Ne yapmalıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu Windows'da sıfırlama kadar boş bir yazılım görmedim. Format 30 dakika, gerekli programları kurup güncelleştirmeleri alıp PC yi hazır hale getirme de 1.5 saat desen 2 saat olur ki yine sıfırlamaktan hızlı.

Neden sıfırlama önermememizin sebeplerinden bir tanesi, sıfırlama her zaman kusursuz ilerlemeyebiliyor.

Direkt USB ile format atınız. Emin olun, format atıp sürücüleri ve gerekli yazılımları kurmak beş saatten daha kısa sürer.

Bir keresinde USB takıp formatı denediğimde BIOS USB'yi görmüyordu ve formatı atamıyordum daha doğrusu BIOS görüyordu ama USB'yi en öne çeksemde Windows normal açılıyordu o yüzden sadece böyle format atabiliyorum.

Bir keresinde USB takıp formatı denediğimde BIOS USB'yi görmüyordu ve formatı atamıyordum daha doğrusu BIOS görüyordu ama USB'yi en öne çeksemde Windows normal açılıyordu o yüzden sadece böyle format atabiliyorum.
Biraz saçma olacak ama boot önceliğini ayarladıktan sonra kaydetmiyor olabilirsiniz. Ya da yanlış ayarlıyor olabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı