Çözüldü Windows 10 format atarken disk oluşturma kısmında "kurtarma" diski oluşmadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
RAM
16Gb Corsair 3000Mhz
SSD veya HDD modeli
Adata 240 GB ve 1Tb HDD
Ekran kartı
Gigabyte Radeon Rx590 8gb Rgb v1
Anakart
Gigabyte B450M S2h v1
İşlemci
AMD Ryzen 2600x
Windows 10'u USB belleğimden UEFI olarak başlattıktan sonra kurulma geçtim, Windows 10 Home kurmak istediğim için o seçeneği seçtim ilerledim ve Windows'u nereye yüklemek istiyorsunuz kısmına geldik, burada Recep abinin 4 yıl önceki Yeni Sisteme Windows 10 ve Sürücü Kurulum Rehberi videosunu izleyerek ilerledim, önce kurulu olan Windows'u silmek için diskleri biçimlendirip sildim ve geriye 240GB SSD diskim ve 1TB harddisk im kaldı, daha sonra videodaki gibi SSD'ye gelip yeni kısmına tıkladım ve bölümlerin oluşmasını bekledim aynı şekilde D diski de oluşması için bunu harddisk kısmında da yaptım, daha sonra SSD için "sistem" ve "MSR(ayrılmış)" diski oluştu fakat "kurtarma" diski oluşmadı, bendeki tek fark SSD sürücü 1, HDD sürücü 0 olarak gözüküyordu videoda tam tersi, bu bir sorun mudur? Sorun ise ne yapmalıyım? Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı