Windows 10 Format Atarken "File Not Found" Hatası

baris944

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı açmaya çalıştığımda ikinci resimdeki hatayı alıyorum, format atmak istedigimde ise ilk resimdeki hata ile karşılaşıyorum. Farklı ISO dosyaları ile denedim. Öteki bilgisayarda format USB'si çalışıyor. Asus P4P800-X anakarta sahibim yardımlarınızı bekliyorum.

20190427_223954.jpg
1556396320739-997177424.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana bir bilgisayar gelmişti, ona XP atarken hata veriyordu. HDD'yi söküp başka kasada format atmıştım. Sen de öyle yap, tabii önce ISO dosyasının ve USB belleğin sağlam olduğuna emin ol.

Sistem Windows Boot Manager üzerinden boot ediliyor. Önceliği USB belleğe verdiğinizden emin olun. USB belleği UEFI olarak boot edin (anakartınız destekliyorsa).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana bir bilgisayar gelmişti, ona XP atarken hata veriyordu. HDD'yi söküp başka kasada format atmıştım. Sen de öyle yap, tabii önce ISO dosyasının ve USB belleğin sağlam olduğuna emin ol.
Son çare olarak düşünüyordum bunu daha kolay bir yolu varsa diye konu açtım sanırım dediğiniz gibi yapmam gerekecek.

Sistem Windows Boot Manager üzerinden boot ediliyor. Önceliği USB belleğe verdiğinizden emin olun. USB belleği UEFI olarak boot edin (anakartınız destekliyorsa).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dediklerini yaptım sonuç alamadım sorun HDD kaynaklı gibi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı