Çözüldü Format atarken "efi\boot\bootx64.efi not found" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

vvalter white

Decapat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarıma birdenbire şifre ekranından sonra siyah ekran hatası verdi. İnternetten çözümlerine baktım Görev Yöneticisi'nden birkaç işlem yapılarak çözülüyor fakat Görev Yöneticisi'ni açtığımda Windows bu dosyaya erişemiyor hatası aldım. Sonra çoğu programda bu hata gelmeye başlayınca format atmaya karar verdim USB disiki olusturdum fakat boot menüsünden flash seçtikten sonra ekledigim resimdeki gibi bir hata aldım çözümü nedir sizce?
@Recep Baltaş

Dosya Ekleri

• 20211106_133308.jpg
    20211106_133308.jpg
    146,1 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:
Çözüm
Arkadaşlar bilgisayarıma birdenbire şifre ekranından sonra siyah ekran hatası verdi. İnternetten çözümlerine baktım Görev Yöneticisi'nden birkaç işlem yapılarak çözülüyor fakat Görev Yöneticisi'ni açtığımda Windows bu dosyaya erişemiyor hatası aldım. Sonra çoğu programda bu hata gelmeye başlayınca format atmaya karar verdim USB disiki olusturdum fakat boot menüsünden flash seçtikten sonra ekledigim resimdeki gibi bir hata aldım çözümü nedir sizce?
@Recep Baltaş
Ya USB'yi algılamamış ya da dosyalar eksik.
@Recep Baltaş
Ya USB'yi algılamamış ya da dosyalar eksik.

Çözüm

Geri
Yukarı