Çözüldü Windows 10 format atınca ürün anahtarı gider mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emirr4211

Centipat
Daha fazla  
Bilgesiyarıma format atacağım. Fakat ürün anahtarım gider mi gitmez mi tam emin olamadım. Bir yardımcı olabilir misiniz?

Bilgesiyarı dayım aldı o yüzden büyük ihtimalle bağlıysa dayımın Microsoft hesabına bağlanmıştır, bağlanmışsa nasıl kendi Microsoft hesabıma çekebilirim?

Bağlanmamışssada nasıl bağlarım?

1696261809468.png

Çözüm

Dediğim gibi KMS yöntemi ile etkinleştirilmiş, üstelik korsan bir sunucuya bağlanarak etkinleştirilmiş. Formattan sonra silinecektir. Format atacak olmanız iyi olmuş çünkü güvenlik açısından risklisiniz.

Eki Görüntüle 1965037

Windows tool yükleyip oradan güncelleştir deyip format atmak istedim böyle gider mi peki?

Yükseltme yoluyla format atmanızı önermem. Temiz kurulumda olduğu gibi performans artışı yaşamazsınız. Eski işletim sisteminin artıkları sisteminizde kalmaya devam eder. Lisansın devam edip etmeyeceği hakkında bir bilgim yok. Ben temiz kurulum yapmanızı öneririm çünkü etkinleştirme yönteminiz zararlı yazılım riski taşıyor.
CMD'ye "slmgr -dlv" yazıp ekran görüntüsü atabilir misiniz? KMS yöntemi ile etkinleştirilmiş gibi duruyor, öyleyse formattan sonra gidecektir.

Dediğim gibi KMS yöntemi ile etkinleştirilmiş, üstelik korsan bir sunucuya bağlanarak etkinleştirilmiş. Formattan sonra silinecektir. Format atacak olmanız iyi olmuş çünkü güvenlik açısından risklisiniz.

Eki Görüntüle 1965037

Windows tool yükleyip oradan güncelleştir deyip format atmak istedim böyle gider mi peki?

Yükseltme yoluyla format atmanızı önermem. Temiz kurulumda olduğu gibi performans artışı yaşamazsınız. Eski işletim sisteminin artıkları sisteminizde kalmaya devam eder. Lisansın devam edip etmeyeceği hakkında bir bilgim yok. Ben temiz kurulum yapmanızı öneririm çünkü etkinleştirme yönteminiz zararlı yazılım riski taşıyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Dediğim gibi KMS yöntemi ile etkinleştirilmiş, üstelik korsan bir sunucuya bağlanarak etkinleştirilmiş. Format atacak olmanız iyi olmuş çünkü güvenlik açısından risklisiniz.

Tamamdır teşekkürler.

Dediğim gibi KMS yöntemi ile etkinleştirilmiş, üstelik korsan bir sunucuya bağlanarak etkinleştirilmiş. Format atacak olmanız iyi olmuş çünkü güvenlik açısından risklisiniz.

Peki format atmadan bilgisayardaki gereksiz dosyaları sileceğim bir yönetiminiz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı