Windows 10 format attıktan sonra yazı tipi değişti

Evet basitmiş yapması fakat maalesef işe yaramadı. :/

O zaman sürücüyü kur ve ekran çözünürlüğünü yükselt. Ekran ölçekliğini de kontrol edebilirsin.

Arkadaşlar maalesef düzelmedi, tekrar format atmak istemiyorum şu anlık, bu durum performans açısından bir sıkıntı oluşturur mu olmazsa böyle bırakacağım şimdilik format atana kadar.

Arkadaşlar maalesef düzelmedi, tekrar format atmak istemiyorum şu anlık, bu durum performans açısından bir sıkıntı oluşturur mu? Olmazsa böyle bırakacağım şimdilik format atana kadar.

Ekran ölçeklendirme ayarına baktın mı?

ClearType'ın bu sorunu çözmesi gerekiyordu. ClearType'ı kapatıp, açmayı dene. Sen yazı stili seçmeden her şeye tamam diyerek tıkla. Bu arkadaşın dediği de mantıklı, yapabilirsin.
İkisini de yaptım fakat sonuç değişmedi.

Arkadaşlar saat kısmı ve bazı kısımlar kare kutucuk şeklinde görülmeye başladı ve bilgisayarda aşırı bir yavaşlama oldu, mecburen tekrar format atacağım sonuç düzelirse yazarım.
saat.png

Son düzenleme:
İkisini de yaptım fakat sonuç değişmedi.

Arkadaşlar saat kısmı ve bazı kısımlar kare kutucuk şeklinde görülmeye başladı ve bilgisayarda aşırı bir yavaşlama oldu, mecburen tekrar format atacağım sonuç düzelirse yazarım.
Eki Görüntüle 1479657

Hocam siz baştan kurun. Muhtemelen virüs olabilir.

Arkadaşlar format attım düzeldi, arkadaşın dediği gibi sanırım virüs bulaşmıştı çünkü sistem normal çalışmıyordu. Yardımcı olan ve olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

Geri
Yukarı