Windows 10 format diski nasıl oluşturulur?

ivandrag0_2

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar kendime temiz kurulum için Windows 10 format diski oluşturmak istiyorum. Nasıl oluşturulur? Bedava Windows 10 olan yerlerden yapmak istemiyorum fiyatı ne kadar olur?

Windows 10-22H2 ISO'sunu buraya bırakıyorum. Lisansı ücretli şekilde sonradan alabilirsin. Rufus indirip önce USB'ni ve sonra indirdiğin ISO'yu seçtikten sonra anakartın UEFI ise UEFI'yi, eski sürüm yani legacy ise Legacy'i seçip başlat diyeceksin. USB'ne ISO kurulduktan sonra bilgisayarını kapatıp USB'ni takacaksın. BIOS'tan boot kısmına gelip hard disk drives gibi bir kısımda USB'yi birinci sıraya koyacaksın ve kaydedip çıkacaksın, gerisi zaten sana gösteriyor ne yapacağını.

Arkadaşlar kendime temiz kurulum için Windows 10 format diski oluşturmak istiyorum. Nasıl oluşturulur? Bedava Windows 10 olan yerlerden yapmak istemiyorum fiyatı ne kadar olur?

Windows 10 lisansı şart değil. Windows'u etkinleştirmezseniz gene kullanabilirsiniz ancak özelleştirme gibi özellikleri kullanamayabilirsiniz etkinleştirene kadar. Lisans almak isterseniz sağlam lisans sitesi var. Windows 10 ISO aracını indirip onunla USB belleğe yazdırabilirsiniz veya Rufus ile yazdırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı