Windows 10 format ekranı gelmiyor

quixLeo

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Tıp Öğrencisi
Elimde eski bir sistemim var. Buna Windows 10 yapmıştım daha önceden ancak tekrardan format atma ihtiyacı gerekti. Flaş belleğimi Rufus ile hazırladım ancak BIOS ekranımda flaş belleğimi seçmeme rağmen bir türlü flaş bellekten sistemi başlatamadım ve format gerçekleşmedi. Yüklediğim resimlerde BIOS'um görünmekte yaptığım ayarlarda görünmekte. Boot From CD yazısının altında herhangi bir şeye basın ibaresinin gelmesi gerekiyor. Benim bildiğim format ekranına girebilmesi için ama bir türlü yapamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_9274.jpg
    IMG_9274.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 43
  • IMG_9275.jpg
    IMG_9275.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 39
  • IMG_9276.jpg
    IMG_9276.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 30
  • IMG_9273.jpg
    IMG_9273.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde eski bir sistemim var. Buna Windows 10 yapmıştım daha önceden ancak tekrardan format atma ihtiyacı gerekti. Flaş belleğimi Rufus ile hazırladım ancak BIOS ekranımda flaş belleğimi seçmeme rağmen bir türlü flaş bellekten sistemi başlatamadım ve format gerçekleşmedi. Yüklediğim resimlerde BIOS'um görünmekte yaptığım ayarlarda görünmekte. Boot From CD yazısının altında herhangi bir şeye basın ibaresinin gelmesi gerekiyor. Benim bildiğim format ekranına girebilmesi için ama bir türlü yapamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdi: HDD kısmına gelin, HDD yi 2. Usb nizi 1. Seçenek yapın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı