Çözüldü Windows 10 format sırasında hata

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sydraaa

Hectopat
Yer
Bursa / Eskişehir
Daha fazla  
Windows 10 format USB'si kullanırken bu şekilde bir hata alıyorum. Nasıl çözeceğimi bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. ISO dosyasını 8 GB flash belleğe MBR türü şeklinde Rufus programı ile yazdık. MBR türünü kullanmamızın nedeni sistemin eski olması. Eski sistemler UEFI desteklemiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

FormatHatası.jpg
FormatHatası2.jpg
SiyahEkranHata.jpg

Hocam belki BIOS'ta bir ayar yapmak gerekiyordur. Ama ben UEFI kullandığım için emin değilim. Ama Rufus ile yazmak yerine Media Creation Tool ile yazdırmayı deneseniz?

Kullanmayı bilmiyorum. Ama Rufus'u daha önce çok kullandım. BIOS sürümü çok düşük olduğundan dolayı pek ayar yok.

Kullanmayı bilmiyorum. Ama Rufus'u daha önce çok kullandım. BIOS sürümü çok düşük olduğundan dolayı pek ayar yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam burada anlatıyor aslında zor değil sizde normal olarak yaparsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam burada anlatıyor aslında zor değil sizde normal olarak yaparsınız.
Arkadaşın dediği işe yarayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı