Windows 10 Format Sırasında Windows Logosunda Kalması

Evrenos46

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 "e:windows\system32\logfiles\srttrail.txt" bu hatayı aldım daha sonra sorunu düzeltmek için araştırdım ama kurtaramadim her zaman USB'den format atardım BIOS'a girip USB'yi seçerdim falan filan. Ayarlar format atardım bu videodakileri yaptıktan sonra format atamıyorum Windows 10 logosu geliyor ve öylece bekliyor ne oldu geri nasıl ayarlarım bulamadım lütfen yardım edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boot ekranına gelmiyor bios ile alakalı bir şey sanırım
Bilgisayarın eskiyse format ekranı eski bilgisayarlarda biraz geç gelebiliyor.
Eski ama bende 2 HDD var bunların birinde Windows 10 diğerinde Windows 7 kurulu her zaman flash bellekten atarım formatı her zaman attığım birşey yavaşlaması yavaş açılması imkansız hatta açık bıraktım.pc yi uyandım hala aynı Windows 10 logosu var turkuaz orada kalıyor öylece video daki işlemleri yaptım format ekranına gelmiyor on yükleme yapmıyor devam etmek için bir tuşa basın falan da çıkmıyor

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı