Windows 10 format sonrası ekran gidip geliyor

dürümkıs

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, bugün bilgisayarıma SSD taktırdım ve Windows'u SSD'ye formatlattırdım. Eve getirdim bir sıkıntı yok ama ekran saniyelik siyah oluyor. Ve sürekli oluyor. Kabloları düzgün taktım o konuda bir sıkıntı yok. Telefonla aradığımda bunun sebebini bilemem dedi. Dün veya bu sabah böyle bir durum yoktu. Ekran gayet normaldi. Ekran kartı sürücüsünü kendi kurmuş. Ben de kuracağım yeniden. Dediğim gibi ekranda bir sıkıntı yoktu. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücünüzü elle indirip dener misiniz?
Ekran kartın ne? Sitesinden sürücüleri indir.
Sürücüleri Yükle | NVIDIA Nvidia için.
https://www.amd.com/en/support AMD için.
Intel® Driver & Support Assistant Intel için.
Ekran kartım Rx550. Elle sürücüyü indirip denedim fakat bir hata verdi. Sorunu şuanlık çözünürlüğü değiştirerek hallettim. Monitörüm normalde 1368x768 fakat görüntü ayarları kısmında bu çözünürlüğü göremedim ve bu yüzden 1280x800 çözünürlüğünü seçtim. Ekran biraz yana doğru geniş gibi hissettiyor. Sanki valorant veya csgo da çözünürlüğü 4:3 seçmişim gibi. Ama ekran gidip gelme sorununu şuanlık almıyorum ve bu çözünürlüğe gözüm alışacak gibi.

Ekran kartım Rx550. Elle sürücüyü indirip denedim fakat bir hata verdi. Sorunu şuanlık çözünürlüğü değiştirerek hallettim. Monitörüm normalde 1368x768 fakat görüntü ayarları kısmında bu çözünürlüğü göremedim ve bu yüzden 1280x800 çözünürlüğünü seçtim. Ekran biraz yana doğru geniş gibi hissettiyor. Sanki valorant veya csgo da çözünürlüğü 4:3 seçmişim gibi. Ama ekran gidip gelme sorununu şuanlık almıyorum ve bu çözünürlüğe gözüm alışacak gibi.
Ne hatası verdi?

Geri
Yukarı