Windows 10 format sonrası hangi programları silinmeli?

Hocam bilgisayarcıda ben de çalıştım. Temiz kurulum sonrası bu programları kurmak şart yoksa geri getiriyorlar bunu açmadı diye. İhtiyacınız olmayanı silin. Tekrar götürüp format attırmaya gerek yok.
Bu şekilde olmaz. İhtiyacın olanlar nedir, ben sana deneme sürümü kuracağım haberin olsun, lisans istemezsen crack yaparım ama orijinal olmaz, kabul ediyor musun şeklinde sorması gerek. İhtiyacı olmayanlara bile hazır ISO'dan Windows kurmak doğru değil.

Bu şekilde olmaz. İhtiyacın olanlar nedir, ben sana deneme sürümü kuracağım haberin olsun, lisans istemezsen crack yaparım ama orijinal olmaz, kabul ediyor musun şeklinde sorması gerek. İhtiyacı olmayanlara bile hazır ISO'dan Windows kurmak doğru değil.
Bende kod var zaten onu kullanmıştım bu bilgisayarda.

Hocam bilgisayarcıda bende çalıştım. Temiz kurulum sonrası bu programları kurmak şart yoksa geri getiriyorlar bunu açmadı diye. İhtiyacınız olmayanı silin. Tekrar götürüp format attırmaya gerek yok.
Ben de bilgisayarcida çalıştım. Oradaki patron 20 tane gereksiz program kurdurtuyor bilgisayar çöküyor sonra :D Hele Driver Booster olmazsa olmaz diyorlar bide babasının malı gibi övüyor şaka gibi :D Adam gözümün önünde modifiyeli ISO ile yüklüyor sonra 10 tane KMSPico açıyor PC deliriyor. Bilgisayarcilarin gerçek yüzü bu işte %80'i böyle yapıyordur net.

Başa geçince anlarsınız. Adam ben ne bileyim diyor. 60 Yaşındaki adam torununun PC'sini yaptırmaya gelmiş ben ona nasıl olsun mu diyeyim? Saç mı kesiyorum? Anlamadım ki.

Şahıs evine gidip PDF indirince açamayacak doğal olarak ne diyeceğim peki? Eee şey efendim crack yükleyemem de doğru değil, yasal yollar ile satın almak gerekiyor çıkarın 500TL.

Geri
Yukarı