Windows 10 Format sonrası HDD gözükmüyor

Ne hatası varmış kardeşim mesela, windows 7 kullanıp Windosw 10 un hatalarını nereden keşif ettin.
Ben w7 den 2 sene önce geçtim windows 10'a ve keşke daha önce kullansaymışım diyorum.
Kardeşim Win 10 da daha çok işlem gerçekleşiyor kötü bir pc de hatalar ve kasma oluyor win 10 a geçtim berbat.
Tabikide herkesin görüşü farklıdır.
Saygılar.

Valla ben 2 senedir windows 10 da oyun oynuyorum daha bir hata ile karşılaşmadım.
Hiç sorunum olmadı benim, her şeyi olması gerektiği gibi yaparsan, programları, uygulamaları eksik kurarsan, hata almazsın.
Gerçekten samimi söylüyorum bir tane bile hata almadım bu güne kadar, windows 10 eskisi gibi değil, çok oturdu işletim sistemi.
ben alpha kullanıcısı olduğum için birçok hata ile karşılaştım ama hiçbiri çözülmeyecek yada çok problem edilecek cinsten değil, birde anlayamadığım şekilde ne bu win7 sevdası
Kardeşim Win 10 da daha çok işlem gerçekleşiyor kötü bir pc de hatalar ve kasma oluyor win 10 a geçtim berbat.
Saygılar.
senin cihazının özellikleri ile alakalı bence bir yükseltme durumunda sizde ne demeye çalıştığımızı anlayacaksınız

Saygılar.

Yani şimdi dediğin gibi, eğer sistemi yetersiz bir PC de kullanıyorsan hatalar almak çok normal.
Yeterli sistemde kullanmak lazım Windows 10'u.
Bende windows 7 kullanırken, yanlış anlama ön yargılı bakardım w10'a
Ama gerçekten kullanınca acayip sardı windows 10.

ben alpha kullanıcısı olduğum için birçok hata ile karşılaştım ama hiçbiri çözülmeyecek yada çok problem edilecek cinsten değil, birde anlayamadığım şekilde ne bu win7 sevdası

Biraz alışkanlık ile alakalı bir durum sanırım, windows 10 kullanmaya başlayınca windows 7 ye çoğu kişinin dönmek isteyeceğini sanmıyorum.

senin cihazının özellikleri ile alakalı bence bir yükseltme durumunda sizde ne demeye çalıştığımızı anlayacaksınız
Ben yükselttim ama windows 10 daha kapalı bir işletim sistemi windows 7 de daha açık ve bir sorun çıktımı win 7 de daha çok işlev var.
win 7 eski sistemlere göre.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı