Windows 10 Format sonrası HDD gözükmüyor

Froter

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni format attım. Windows'un kurulma yeri seçiminde bütün her şeyi sildim sonra SSD'ye yeni dedim. Sonra da HDD'ye yeni dedim format attım ama SSD gözüküyor, HDD gözükmüyor. Sanırım HDD'ye biçimlendir demem gerekiyordu. Aşağıya resimleri attım. Nasıl çözebilirim acaba bu sorunu?

369537
369538

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yeni format attım. Windows'un kurulma yeri seçiminde bütün her şeyi sildim sonra SSD'ye yeni dedim. Sonra da HDD'ye yeni dedim format attım ama SSD gözüküyor, HDD gözükmüyor. Sanırım HDD'ye biçimlendir demem gerekiyordu. Aşağıya resimleri attım. Nasıl çözebilirim acaba bu sorunu?

Eki Görüntüle 369537Eki Görüntüle 369538
Windows 10 önermiyorum.

Windows 10 alışkanlık yaptıysa windows 8.1 kullanabilirsin.
Windows 10 da çok fazla hata var.
8.1 de daha fazla bence
Ne hatası varmış kardeşim mesela, windows 7 kullanıp Windosw 10 un hatalarını nereden keşif ettin.
Ben w7 den 2 sene önce geçtim windows 10'a ve keşke daha önce kullansaymışım diyorum.
ben xp 7 8-8.1 10 kullandım, stabilize olarak oyunlarda 8.1 ev kullanımı için şiddetle 10'u öneririm (technical preview sürümünden beridir kullanıyorum)

8.1 de daha fazla bence

ben xp 7 8-8.1 10 kullandım, stabilize olarak oyunlarda 8.1 ev kullanımı için şiddetle 10'u öneririm (technical preview sürümünden beridir kullanıyorum)

Valla ben 2 senedir windows 10 da oyun oynuyorum daha bir hata ile karşılaşmadım.
Hiç sorunum olmadı benim, her şeyi olması gerektiği gibi yaparsan, programları, uygulamaları eksik kurarsan, hata almazsın.
Gerçekten samimi söylüyorum bir tane bile hata almadım bu güne kadar, windows 10 eskisi gibi değil, çok oturdu işletim sistemi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı