Windows 10 format sonrası hiçbir donanımı tanımıyor

• Konuyu başlatan Rapap
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 906

Rapap

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, format attıktan sonra ses, ağ, ekran kartı gibi hiçbir şeyi tanımadı Windows. Driverleri yüklemek istediğimde bağlı aygıt yok hatası veriyor. Sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cok sag olun. HDD'yi taktigimda Windows kuruluydu ilk acilista tanidi her seyi ayarladi. Format atayim dedim hicbir seyi gormuyor. Anakarttan bir ayar yapmak gerekir mi?

Siz temiz kurulum yapın yüksek ihtimal sorun düzelecektir. Anakartınızın boot tuşu ile flash belleğinizi seçip forman işlemini başlatabilirsiniz.

Yaptiktan sonra ses karti da gorunmuyor ekran karti da gorunmuyor hicbir yerde. Driver da yuklenmiyor. Isin garibi goruntuyu harici ekran kartindan aliyorum ama sistem tanimiyor.

USB'den baslattim once UEFI olarak kurmustum ondan mi acaba deyip normal olarak kurulum yaptim bi de yine olmadi. BIOS'a girdim saat yanlisti onu duzelttim ag bagdastiricisini gordu internet geldi. Harici ekran kartindan aliyorum goruntuyu ama Radeon driver kurduktan sonra bile aygit takili degil hatasi veriyor. Ses olarak sadece AMD High definition audio var o da HDMI'dan dolayi (islemci Ryzen 2200G).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı