Windows 10 format sonrası ne kurulmalı?

Driver Booster önerenlerin birçoğu henüz ağzı yanmamış kişilerdir. Bana güven ve asla kimseye şu saçma uygulamayı tavsiye etme. Yanlış sürücü kuruyor ve DDU olmadan ekran kartı sürücüsünü kaldırmak neredeyse imkansız.

WHQL imzalı sürücüler indiren ve onları otomatik kuran bir program, neden kötü olsun ki?

Önce anakart cipset driver kurulmalı. Sonra tüm bilgisayarınızdaki bileşenlerin driverları kurup ayarları yapılmalıdır.

Program olarakta winrar, google chrome, Bir virüs programı ben windows' un virüs korumasını kullanıyorum.

Teknopat sitesinin içindeki, windows 10 performans ayarları konusundaki regeditleri kullanıyorum.

Geri kalanlar yazılımlar sizin kullanımınıza göre kurulmalıdır. Ben sistemime office pahalı olduğu için kurmadım. Ödev hazırlamanız gerekiyorsa size şart.

İşte öyle olduğunu sanıp ben de kullanmıştım ki şu an forumda bu uygulama yasaklanması için imza bile toplanılıyor. Durumun ciddiyetini siz düşünün artık.

İmza mı? Bence gereksiz bir takıntı. Bu program tabii ki eski donanımlar için değil. Örneği eski AMD işlemcili APU notebooklar için güncel WHQL ekran sürücüsü kurarsan bu program ile, farenin ha bire donmasına neden olacaktır.

Bu AMD'nin suçu sitesinde bu sistesinde bu eski notebook için güncel sürüm olmasına rağmen aynı hatayı veriyor.

O yüzden bir kısım şeyleri manuel kurmak lazım.

Driver Booster önerenlerin bir çoğu henüz ağzı yanmamış kişilerdir. Bana güven ve asla kimseye şu saçma uygulamayı tavsiye etme. Yanlış sürücü kuruyor ve DDU olmadan ekran kartı sürücüsünü kaldırmak neredeyse imkansız.
Genel sürücüler dışında onu kullanıyorum. (nvidia vb.) Onun dışında problem yaşamadım.
Fakat dediğiniz gibi problemler varsa kullanılmasını bende önermem, ben hiç yaşamadığım için kullanmaya devam ettim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı