Windows 10 Format Sonrası Oyunlarda Donmalar

Soner durak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yardım edin lütfen.
ASUS X556uqk laptopum var format attım, Windows 10 Home driver yükledim. Chipset güncelledim LOL oynuyorum PC donuyor.
PC açılırken siyah ekran oluyor, sadece mouse var. Sonra hoş geldiniz çıkıyor, eskiden böyle değildi. Formattan sonra oldu.
BIOS'a baktım Fast Boot açık ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün sürücülerin yüklü mü? Eğer yüklüyse açılması hakkında başlatma seçeneklerine bak. Eğer başlatma seçeneklerinde fazla programlar var ise bu programları devre dışı bırak. Bundan sonra yeniden başlat illaki bir faydasını görürsün. Hem oyuna hemde açılma süresine etki eder.

Sürücüler güncel ama bir şey fark ettim Resimde gördüğün gibi windows açılış war önceden o yazının başında UEFİ yazıyordu ama ben formatı Uefi attım sistedede uefi yazıyor fastboot da açık neden olabilir.

Dosya Ekleri

• 20190704_223347.jpg
    20190704_223347.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 37
Anlamadım bir şey var benim Windows 10 indiriyorum içinde home pro olan ama formatta o gelmiyor direk geçiyor pro yüklüyecem mesela bakıyorum kendi kendine home yüklmemiş.
Neden oluyor bu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı