Windows 10 Format Sonrası Ses Gelmeme Sorunu

armut959

Hectopat
Bir sorunum var. Kendi çabamla çözemedim bunu.
Elimde Windows 10 kurulu bir laptop var. PC'mi formatladıktan sonra sesinde sorun oldu. Sesi yok oldu. Birkaç yerde araştırdım. Forumlar videolar vs. aradım. Çözümünü bulamadım. Dediklerini yapmama rağmen sorunumu çözemedim. Yeni çıkan çözümlere bakmadım (2 aydır) çünkü sorunumun çözüleceğini düşünmedim. Çok anlamasam da ses kartında sorun var sanırım. Bu eğer yazılımsal bir şey ise nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Öncecelikle aygıt yöneticisine girip bunlardan herhangi birinin üstünde ünlem var mı bakar mısın ?
dsadasd.png

Öncecelikle aygıt yöneticisine girip bunlardan herhangi birinin üstünde ünlem var mı bakar mısın ?Eki Görüntüle 400773
bunlar bir şey ifade etmiyor. Eğer windows 10 güncellemesi ile yapılmış ise sorunlu yüklemeler oluyor ancak ünlem gözükmüyor. En sağlıklısı resmi siteden driver indirip denemeniz. Driverı kurmadan önce mevcut aygıt yöneticisinde ki bütün tanımlanan driverları kaldırmanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı