Windows 10 format sonrası siyah ekran

• Konuyu başlatan pico
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 603

pico

Centipat
Aslında gayet her şey normaldi sonra rage quit attım, PC'yi yumrukladım. Sonra PC açılmamaya başladı, BIOS'a girebiliyorum hala. Sonra format atmayı denedim Windows logosu sonrası siyah ekranda kalıyor. CTRL+ALT+DELETE yapınca hiçbir şey olmuyor. Bilgisayar tamircisine götürdüm, HDD bozulmuş dedi ama Boot device options tarafında benim HDD hala gözüküyor (bozulmamış mı demek tam bilmiyorum). Nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayar: HP W7S98EA. Formatı denediğim sürüm Windows 10 1909.

Yumruğun şiddetine bağlı ama genelde bu tür sarsıntıda ilk fire veren şey mekanik disk oluyor. Bu vesile ile SSD alabilirsin...

Öte yandan siyah ekran, GPU sorunu da olabilir.

Cihaz çok eski ise adını Mazlum koyup stres çarkına da çevirebilirsin. Bi seçenek yani...

İlk olarak cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ve kaç yıldır bana düşük FPS verdiği için yenisini alacağım (kaç kere bu PC'ye daha fazla para vermem diye yemin ettim). Bu arada senden cevap almak benim için bir onurdur abi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı