Çözüldü Windows 10 formatı için BIOS UEFI ayarlarım doğru mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

theknights107

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben dün formatta sıkıntı yaşadım. BIOS ayarlarım doğru mu merak ediyorum. Videoya çekip YouTube'a attım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan atabilirsin formatını.
Atamıyorum ama hata veriyor. Onla ilgili konu açmıştım bakabilirsin. BIOS ayarlarım yanlış mı acaba diye burda konuyu açtım. @bkz Windows yüklerken 0x8007025D hatası
Hocam kolay format atmak isterseniz win 10 ayarlardan kurtarmadan. Gelişmiş yeniden başlatma ile kurduğunuz flaşı seçerek kolayca atabilirsiniz
Dün format atarken diskleri silip bölüm oluşturup geçiyoruz ya işte ondan sonra geçtim orayı Windows yüklenmeye başladı hata verdi böylece normalde olan Windows'umda gitmiş oldu. Hala bu taktik çalışır mı.

Atamıyorum ama hata veriyor. Onla ilgili konu açmıştım bakabilirsin. BIOS ayarlarım yanlış mı acaba diye burda konuyu açtım. @bkz Windows yüklerken 0x8007025D hatası

Dün format atarken diskleri silip bölüm oluşturup geçiyoruz ya işte ondan sonra geçtim orayı Windows yüklenmeye başladı hata verdi böylece normalde olan Windows'umda gitmiş oldu. Hala bu taktik çalışır mı.
Zannetmiyorum o zaman. Bunun için ayarlara kadar gidebilmen lazım

Geri
Yukarı