Windows 10 formatı sırasında hata

windows10hata

Centipat
Merhabalar, Windows 10 için ürün anahtarını bile silecek şekilde format atmak istiyorum. Çünkü ciddi anlamda sorunlu bir Windows 10 sürümüyle (1909) ile karşı karşıyayım, yukarı çıktığım sürümler daha da karışık ve sorunlu şekilde çalışmakta, ne yapabilirim? Windows kurulum ekranı sırasında tüm diskleri silip sıfırlamama rağmen hala sorunlar devam etmekte, donanımsal bir sorun görünmemekte.

Son düzenleme:
Hackintosh kurmayı deneyin? 4 Bilgisayar değiştirdiniz sorunlar yüzünden bence denemekte fayda var.
Zaten Windows kurulumunda tüm diskleri silmeniz yetiyor.

Hackintosh kurmayı deneyin? 4 Bilgisayar değiştirdiniz sorunlar yüzünden bence denemekte fayda var.
Hackintosh deneyeceğim sanırım.
macOS High Sierra uygun bana fakat orijinal hiç yazılım yok hepsi yan sanayi ve paylaşan kişiler tarafından izlenebilirsiniz.
Hackintosh deneyeceğim sanırım.

macOS High Sierra uygun bana fakat orijinal hiç yazılım yok hepsi yan sanayi ve paylaşan kişiler tarafından izlenebilirsiniz.
Mac OS X High Sierra 10.13 : Apple, Inc. : Free Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive sizce güvenli mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı