Windows 10 formatından sonra laptop hoparlörü düzgün çalışmıyor

cosmos01

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese selam. Dün bilgisayarımı Windows 10 işletim sistemine geçirdim. Geçirdikten sonra her zaman olduğu gibi gerekli sürücüleri yükledim. Fakat ne yaparsam yapayım hoparlörüm düzelmedi. Onca driver kurmamama rağmen hoparlör boğuk ve sönük bir ses veriyor.

Bilgisayarı yeniden başlattınız mı yaptığımız işlemlerden sonra.
Birde driver güncellemelerini manuel mi yaptınız yoksa Windows Update'den mi yaptınız ?
Hemen yeniden başlatıp geliyorum.
Hoparlör, ekran kartı ve yonga seti sürücülerini manuel olarak yaptım. Geri kalan her şey Windows Update tarafından yapıldı.

Hemen yeniden başlatıp geliyorum.
Hoparlör, ekran kartı ve yonga seti sürücülerini manuel olarak yaptım. Geri kalan her şey Windows Update tarafından yapıldı.
Yanlış driverları kurmanızdan şüphe ettiğim için sordum. "Sürücüye geri dön" yapıp öyle bakın birde Windows Update'ye

Bilgisayarı yeniden başlattınız mı yaptığımız işlemlerden sonra.
Birde driver güncellemelerini manuel mi yaptınız yoksa Windows Update'den mi yaptınız ?
Yeniden başlattım ama yine bir değişiklik yok.

Yanlış driverları kurmanızdan şüphe ettiğim için sordum. "Sürücüye geri dön" yapıp öyle bakın birde Windows Update'ye
Sürücüye geri dön butonu pasif durumda. Çünkü bu kurduğum ilk sürücü.

Herkese selam. Dün bilgisayarımı Windows 10 işletim sistemine geçirdim. Geçirdikten sonra her zaman olduğu gibi gerekli sürücüleri yükledim. Fakat ne yaparsam yapayım hoparlörüm düzelmedi. Onca driver kurmamama rağmen hoparlör boğuk ve sönük bir ses veriyor.
Tamamdır arkadaşlar sorunu farklı bir sürücü kurarak düzelttim. Doğru sürücüyü kurduğumu sanarak, çok alakasız bir şey kurmuşum. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı