Windows 10 formatta logoda takılıyor

Xnt

Hectopat
Bilgisayarımda bootmgr eksik hatası aldığım için format atmaya karar verdim. USB sürücüsünde olan Windows'u kurmak için boot menüsünden seçtim ama böyle hiç bisey olmadan kalıyor.

15558608841838966787605864025464.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurmaya çalıştığınız işletim sistemi bozuk olabilir. USB belleği sıfırlayıp tekrardan kurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O sorunu duzelttim şuan ekran kartı takılı iken windows logosundan sonra ekran gidiyor bilgisayar açılıyor ama ekran gidiyor ekran kartı takılı değil iken onboard dan ekran geliyor ama bu seferde driver yükleyemiyorum ekran kartı takılı olmadığı icin
Kurmaya çalıştığınız işletim sistemi bozuk olabilir. USB belleği sıfırlayıp tekrardan kurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O sorunu duzelttim şuan ekran kartı takılı iken windows logosundan sonra ekran gidiyor bilgisayar açılıyor ama ekran gidiyor ekran kartı takılı değil iken onboard dan ekran geliyor ama bu seferde driver yükleyemiyorum ekran kartı takılı olmadığı icin

O sorunu düzelttim.
Sorunu nasıl düzelttiğinizi ayrıntılı olarak paylaşın lütfen. Başkasının işine yarayabilir.

Ekran kartı takılı iken Windows logosundan sonra ekran gidiyor.

Ekran kartını taktığınızda görüntü gidiyorsa kartınız bozuktur. Farklı bir kartla test yapın.

Sorunu nasıl düzelttiğinizi ayrıntılı olarak paylaşın lütfen. Başkasının işine yarayabilir.

Ekran kartını taktığınızda görüntü gidiyorsa kartınız bozuktur. Farklı bir kartla test yapın.
Kart sürücüsü kurulu olmadığından olabilirmi çünkü bios ekranını açıyor açılıştaki logoda gözüküyor daha sonra gidiyor.

Kart sürücüsü kurulu olmadığından olabilir mi?

O kadar insan nasıl ekran kartını takıp sürücü kuruyor? Sürücü kurulu olmasa da düzgün bir şekilde görüntü alabiliyor olmanız lazım. Tekrar hatırlatıyorum lütfen çözümü nasıl yaptığınızı anlatır mısınız. Diğer sorununuz için yeni konu açabilirsiniz.

O kadar insan nasıl ekran kartını takıp sürücü kuruyor? Sürücü kurulu olmasa da düzgün bir şekilde görüntü alabiliyor olmanız lazım. Tekrar hatırlatıyorum lütfen çözümü nasıl yaptığınızı anlatır mısınız. Diğer sorununuz için yeni konu açabilirsiniz.

İlk sorunumun çözümünü dediginiz gibi flash bellekteki eksik dosyadan dolayıymış videodaki gibi kurdum ve oldu.
İlk sorunumun çözümünü dediginiz gibi flash bellekteki eksik dosyadan dolayıymış videodaki gibi kurdum ve oldu.

Sorunum çözüldü:
Bilgisayarı güvenli modda başlattım ve sürücüyü guncellestirdim ve güvenli moddan çıkıp normal başlatınca ekran sorunsuz bir şekilde geldi.

Benimde Böyle Bir Sorunum Var, Ama Benim Bilgisayarım Her Şekilde Donuyor. Açıyorum windows kilit ekranı gelince 30 saniye içinde kesin donuyor. USB ile başka Bilgisayara format attım sorunsuz Çalıştı ama Benimki olmuyor windows 7 de ise "windows dosyaları yükleniyor yazıyor" ilk dosyaları hızlı yüklüyor sonrakinde yarıya gelmeden donuyor. hem bilgisayarı açamıyorum hemde format atamıyorum. bilgisayarı Kapattım açtım açılmadı 2 aydır çözüm bulamadım..

Yeni konular

Geri
Yukarı