Windows 10 Formattan Sonra Etkinleşmiyor

WightPro

Hectopat
Laptopumda 1909 sürümü kuruluydu arama butonu bozulunca format attım. Tekrar 1909 kurdum ama Windows etkinleşmedi. Belki 1909 sıkıntılıdır dedim 1809 kurdum fakat yine etkinleşmiyor. Tüm driverleri ve güncellemeleri yaptım.
1.jpg
2.jpg
3.jpg

Windows'un sunucularında sıkıntı olabilir mi? Dün arama kısmı çökmüştü.

Son düzenleyen: Moderatör:
15-20 TL lisanlardan aldıysan lisansın iptal olmuş olabilir. Bilgisayarında orijinal lisans varsa, alt tarafında ürün anahtarı olması lazım. Ürün anahtarını değiştirip, bilgisayarın altında ki Windows lisansını girerek etkinleştirmeyi dene.

15-20 TL lisanlardan aldıysan lisansın iptal olmuş olabilir. Bilgisayarında orijinal lisans varsa, alt tarafında ürün anahtarı olması lazım. Ürün anahtarını değiştirip, bilgisayarın altında ki Windows lisansını girerek etkinleştirmeyi dene.
2 Senedir kullanıyordum sıkıntı yoktu. 2 ayda bir format atardım etkinleşirdi normalde. 25TL'lik OEM Key almıştım :)

2 senedir kullanıyordum sıkıntı yoktu. 2 ayda bir format atardım etkinleşirdi normalde. 25TL lik oem key almıştım :)
25 TL'lik keyler yasa dışı yollar ile elde edilmiş keyler. Microsoft bunu anladığında bu keyler devre dışı kalıyor. Normalde Windows'un fiyatları 1000 TL'nin üzerinde. Yeni bir key girmen gerekiyor. Aldığın kişiyle iletişime geç. Belki başka key verir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı