Windows 10 formattan sonra USB donanımlarını çalıştırmıyor

tursumaster

Centipat
Merhaba dostlar bilgisayarcının yüklediği W10 vardı. Bilgisayarımda W7 uyumlu eski cihazlar bile çalışıyordu fakat W10 ayarlardan bilgisayarı sıfırla dedim, daha sonra USB mouse, klavye, yazıcı ve direksiyon çalışmadı. Driver Booster ile Driver'ları güncelledim, hatta direksiyonunkini kutudan çıkan CD ile kurdum ama hala aynı. USB çalışıyor. Telefondaki dosyalara erişme telefonun internetini USB ile paylaşabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar bilgisayarcının yüklediği W10 vardı. Bilgisayarımda W7 uyumlu eski cihazlar bile çalışıyordu fakat W10 ayarlardan bilgisayarı sıfırla dedim, daha sonra USB mouse, klavye, yazıcı ve direksiyon çalışmadı. Driver Booster ile Driver'ları güncelledim, hatta direksiyonunkini kutudan çıkan CD ile kurdum ama hala aynı. USB çalışıyor. Telefondaki dosyalara erişme telefonun internetini USB ile paylaşabiliyorum.

Driver Booster kullanmayın.

Driver Booster vb uygulamalar kullanmanı çok önermem. Bence kurulu Driverları silip tek tek elle kurmanız daha temiz olur. Windows Update bir çoğunu yükleyecektir zaten. Bilgisayarım'a sağ tıklayıp Yönet-Aygıt yöneticisi derseniz eksik olan driverlarınızı görebilirsiniz. Muhtemelen şuan eksikleriniz var Usb portlarını görmüyor.

Driver Booster vb uygulamalar kullanmanı çok önermem. Bence kurulu Driver'ları silip tek tek elle kurmanız daha temiz olur. Windows Update bir çoğunu yükleyecektir zaten. Bilgisayarım'a sağ tıklayıp yönet-aygıt yöneticisi derseniz eksik olan driverlarınızı görebilirsiniz. Muhtemelen şu an eksikleriniz var USB portlarını görmüyor.

Nasıl güncellerim bunları? 4-5 tanesinde sol tarafta ünlem işareti var.

Nasıl güncellerim bunları? 4-5 tanesinde sol tarafta ünlem işareti var.
Ünlem olan sürücüne sağ tıklayıp özellikler oradan ayrıntılar sekmesine geldiğinde aygıt açıklaması yazan yeri donanım kimlikleri yaptığında aşağıda donanım kimlikleri verecektir onları Google aratarak sistemine göre (*64/*32) olanı bulup yükleyebilirsin.

Driver Booster vb uygulamalar kullanmayın. Sürücüleri güncellemek için ayarlar>güvenlik ve güncelleme yolunu izleyerek güncellemeleri yapın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı