Windows 10 Geçici Dosyaların silinmemesi

BEKLEHEM

Hectopat
Resimde gördüğünüz gibi geçici dosyalar bölümünde "işletim sistemini sürücünüzü sıkıştırın" adlı kısmı tikliyorum kaldır diyorum ama kaldırma işlemi başlamıyor bile bir süre donup kaldıktan sonra silinmeden duruyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    18,1 KB · Görüntüleme: 58
Komut satırını yönetici olarak çalıştır ve

del /q/f/s %TEMP%*

komutunu gir, Herhangi bir uyarı onay ekranı gelirsede olumlu seçenek ile devam et. Eğer bu komutdan sonra sonuçdan memnun değilsen 3 farklı path alanını silmen gerekecek.

Çalıştıra sırasıyla tırnak içindekileri yaz "prefetch" , "%temp%" , "temp" herbiri sana farklı klasörler açacaktır. Bu alanları silersen yeterli geleceğine eminim.

Komut satırını yönetici olarak çalıştır ve

del /q/f/s %TEMP%*

komutunu gir, Herhangi bir uyarı onay ekranı gelirsede olumlu seçenek ile devam et. Eğer bu komutdan sonra sonuçdan memnun değilsen 3 farklı path alanını silmen gerekecek.

Çalıştıra sırasıyla tırnak içindekileri yaz "prefetch" , "%temp%" , "temp" herbiri sana farklı klasörler açacaktır. Bu alanları silersen yeterli geleceğine eminim.
Teşekkürler bakalım olacakmı
Windows arama çubuğuna disk temizleme yazarak deneyin.
Denedim Hama sonuç aynı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı