Rehber Windows 10 gelişmiş performans arttırma

MSI programı laptoplara herhangi bir zarar verir mi? GTX1650 Ti kullanıyorum.

Benim bildiğim ekran kartı ne kadar düşük frekansta çalışırsa ömrü daha uzun olur eğer laptopu gün içinde fazla kullanmiyorsan hız aşırtma vs gibi şeyler öneririm ama gün içinde çokça kullanıyorsan tavsiye etmem kullanım ömrünü azaltabilir heleki laptoplarda overclock gibi işlemler daha yüksek tehlike arz etmektedir çünkü laptoplarin soğutma sistemi masaüstüne göre daha düşüktür.

"systemresponsiveness"=dword:

Dword nerken böyle mi olacak?

1641737061313.png

Hocam win 11 için yapsak sorun olur mu yoksa sadece win 10 için mi bunlar.
Hocam programların hepsini kullanabilirsiniz W11'de
Benim bildiğim ekran kartı ne kadar düşük frekansta çalışırsa ömrü daha uzun olur eğer laptopu gün içinde fazla kullanmiyorsan hız aşırtma vs gibi şeyler öneririm ama gün içinde çokça kullanıyorsan tavsiye etmem kullanım ömrünü azaltabilir heleki laptoplarda overclock gibi işlemler daha yüksek tehlike arz etmektedir çünkü laptoplarin soğutma sistemi masaüstüne göre daha düşüktür.
Bu overclock değil tam verimde kullanmanızı sağlıyor sıcaklık değerleri falan kontrol edilebilir zaten.
MSİ programı laptoplara herhangi bir zarar verir mi? GTX1650Ti kullanıyorum.
Kullanabilirsiniz zararsızdır.
Evet hocam.

Asla başkasının editlediği sistemi kullanmam. Lütfen paylaşmayın sizde. Çevrem de ki arkadaşlarımın başı çok ağrıdı çünkü editli sistemler yüzünden. Birinin banka hesabından para çektiler diğerinin de Steam hesabını aldılar komple. İçin de 3K'lık oyun vardı. Bu sistemlerin içine her türlü virüsü koyuyorlar birazcık araştırın Google'da. Diğer programlar kullanılabilir ama editli sistem kimseye önermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı